У МЕТРО КИЄВА ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ ПОТЯГ
Обществоlenta.ua7 дней назад

У МЕТРО КИЄВА ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ ПОТЯГ

На "синій" Оболонсько-Теремківської лінії в найближчі лінії запустять модернізований потяг з оновленим електронним табло.

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

З новинок в вагонах будуть нові двері та вікна. Висвітлювати вагон будуть за допомогою бюджетних світлодіодних світильників. 

Вперше впроваджена система візуального інформування для пасажирів, які перебувають в салоні вагонів. Вона відображає схему лінії метрополітену, а також місцезнаходження поїзда. 

Всього модернізували 5 старих вагонів, які вийшли на лінію в 1981-1984 роках. Вартість цього поїзда становила 35 млн грн. 

В 2021 році Київський метрополітен хоче встановити 305 камер відеоспостереження, в тому числі з функцією розпізнавання осіб. Також ці камери будуть стежити за тим, як кияни дотримуються карантинні обмеження. Зараз камер з функцією розпізнавання осіб менше - всього 195.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....