Обществоwww.depo.ua17 мар.

У Міграційній службі пояснили, чому небезпечно фіктивно одружуватися з іноземцями

Фіктивні шлюби з іноземцями є не лише протиправними, але й небезпечними, причому для обох сторін

nk_hauz/-mw-_ig9okrglpphzfgf.jpg

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на повідомлення Державної міграційної служби.

Зазначається, що іноземці та особи без громадянства часто обирають Україну для навчання або працевлаштування. Однак, не всі з них шукають законних способів легалізації на території нашої країни, тому, серед іншого, вдаються до такого виду шахрайства, як укладення фіктивних шлюбів з громадянами України.

У відомстві додали, що іноземці укладають фіктивні шлюби, щоб якомога швидше отримати підстави для оформлення посвідки на проживання, а згодом – набути громадянство України за спрощеною процедурою. Але частіше мета таких дій інша – використання України як транзитної країни, через яку вони, завдяки безвізовому режиму, зможуть потрапити до країн Європейського Союзу.

"Однак, негативні наслідки укладення фіктивних шлюбів можливі не лише для іноземців-правопорушників, а й для громадян України, охочих збагатитися незаконним шляхом", – наголошують у Міграційній службі.

Наприклад, перебуваючи у такому шлюбі, українці можуть втратити власне майно, якщо їх фіктивних "дружин" або "чоловіків" притягнуть до кримінальної відповідальності. Адже відомо, що окремі статті Кримінального кодексу України, окрім позбавлення волі, передбачають ще й конфіскацію майна або його арешт – якщо таке майно було придбано "подружжям" під час перебування у фіктивному шлюбі.

Також укладення фіктивних шлюбів несе небезпеки для громадян України і від новоспечених "половинок" та шахраїв-посередників, які й організовують такі схеми незаконної легалізації іноземців на території України.

"Серед ризиків – шантаж, погрози, крадіжки або й майнові претензії. Адже зловмисники здебільшого переконані, що фіктивні "дружини" або "чоловіки" не звертатимуться за допомогою до правоохоронних органів, оскільки самі порушили закон і можуть бути притягнуті до відповідальності за підробку документів", – йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, питання незаконної легалізації іноземців та осіб без громадянства на території України шляхом укладення фіктивних шлюбів перебуває під пильною увагою правоохоронців. "Легалізованих" таким чином іноземців притягають до відповідальності та примусово повертають до країн походження, а отримані незаконним шляхом документи – скасовуються.

У повідомленні також зазначається, що наразі в Україні розглядається можливість повернення до практики надання іноземцями довідок про неперебування у шлюбі у країні громадянської належності при подачі заяви про реєстрацію шлюбу на території України.

Також Міграційна служба пропонує внести зміни до закону "Про імміграцію", відповідно до яких факт перебування у шлюбі з громадянином України або іммігрантом не визнаватиметься підставою для надання дозволу на імміграцію.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?