Обществоinfa.ua18 янв.

У Миколаєві 55 осіб захворіли на гепатит А

У Миколаєві станом на 17 січня діагноз вірусний гепатит А підтвердили у 55 осіб серед 77 госпіталізованих з підозрою на цю хворобу. Серед хворих – 17 дітей. Про це повідомляє Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації. «В обласній інфекційній лікарні знаходяться 55 пацієнтів. З них підтверджено діагноз у 38 осіб. Ще 22 дитини знаходяться в обласній дитячій інфекційній лікарні, діагноз підтверджено у 17 дітей», – наголошується в заяві. Раніше стало відомо, що станом на 3 січня 35 людей захворіли на гепатит А. У зв’язку з цим у місті пройшло термінове засідання комісії стосовно епідемічної ситуації. Виявилося, що хвороба вразила усіх споживачів води ТМ «Чиста вода». Нагадаємо, у грудні 2017 року стало відомо, що в Балаклійському районі на Харківщині за півтора місяця на вірусний гепатит захворіли 30 осіб. Вірус знайшли у питній воді – в колодязях і свердловинах у дворах. Місцеві мешканці переконані, що інфекція потрапила у свердловини через сміттєзвалище, що розташоване за півкілометра від будинку, де живуть хворі.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...