У Міністерстві культури повідомили про зміни у святкуванні Хрещення Київської Русі у 2020 році
Обществоaspi.com.ua13 июля 2020

У Міністерстві культури повідомили про зміни у святкуванні Хрещення Київської Русі у 2020 році

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко анонсував зміни у святкуванні 1032-ої річниці Хрещення Київської Русі. Глава Міністерства культури повідомив, що цього року в Україні не проводитиметься традиційна хресна хода.

Дані зміни були внесені Православною Церквою України та Українською Православною церквою у зв'язку з карантинними обмеженнями, які діють в країні через епідемію коронавірусної інфекції COVID-19. Про це Олександр Ткаченко заявив у неділю, 12 липня у Facebook.

"ПЦУ та УПЦ прийняли рішення не проводити хресну ходу. В обох церквах святкування пройдуть з дотриманням вимог карантину. Таке повідомлення вони оприлюднили на своїх офіційних ресурсах. Радий, що предстоятелі православних церков поставились відповідально до рекомендацій МОЗ і поставили захист здоров’я людей у пріоритет ", - повідомив міністр культури.

Раніше на свято Трійці в небі був помічений "Сонячний німб". Гало помітили над Києво-Печерською лаврою під час святкового богослужіння. Відповідні фото 8 червня опублікував намісник монастиря митрополит Іона. Церковники назвали явище "сонячним німбом".

Крім того, стало відомо, що почесний Патріарх ПЦУ Філарет розповів про помилки та прорахування України при створенні ПЦУ та отриманні Томосу. ASPI news писало, що раніше Патріарх Філарет розповів, чи можна було отримати Томос та зберегти незалежність української церкви.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии