У Міноборони назвали основні проблеми в організації харчування військових
Обществоwww.ukrinform.ua18 мая 2021

У Міноборони назвали основні проблеми в організації харчування військових

Основними проблемами в організації харчування військовослужбовців Збройних сил України є затримка в оплатах за надані послуги, невідповідності у договорах про надання двох послуг одночасно та неналежна взаємодія між постачальниками та Міністерством оборони.

Про це на брифінгу в Укрінформі сказав т.в.о. директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Костянтин Ступак.

Так, одним із проблемних питань є затримка в проведенні оплат за надані послуги, зазначив Ступак. «По-перше, йдеться про невідповідність зразків форм та документів щодо оплати за надані послуги, безпосередньо номенклатурі послуг за договорами. По-друге, не завжди вживаються належні заходи щодо вчасного оформлення документації, необхідної для проведення оплат. Фактично виконавець самостійно здійснює підготовку всіх необхідних документів», - сказав представник Міноборони.

За його словами, у зв’язку з поєднанням послуг з харчування та постачання продуктів харчування є складнощі в частині ведення бухгалтерського обліку наданих послуг та оприбуткуванням таких послуг.

Також Ступак наголосив на необхідності врегулювання організаційних невідповідностей, закладених у нові договори щодо двох послуг одночасно.

«Враховуючи відсутність досвіду реалізації договорів, що включають одночасно надання послуг з харчування та постачання продуктів харчування за розширеним асортиментом продуктів харчування при безпосередньому наданні послуг, виникають випадки неоднакового трактування положень договорів, виявлено невідповідність частини організаційних процедур, передбачених договорами, реальним вимогам МО», - пояснив він.

Зокрема, за словами Ступака, йдеться про необхідність розширення об’єктного складу установ, що здійснюють аналіз та проводять лабораторні дослідження продуктів харчування. Комплексного підходу також вимагає узгодження строків виконання процедурних заходів щодо надання послуг за договорами.

Крім іншого, він звернув увагу на технічну неготовність окремих військових частин та закладів Міноборони до організації належної взаємодії між виконавцями та МО.

«Відсутній уніфікований підхід у питаннях застосування програмного забезпечення стосовно Каталогу продуктів харчування. Йдеться також про непідготовленість персоналу замовника для роботи з програмними засобами. На жаль, частими є факти відсутності технічних засобів та підключення до мережі Інтернет», - зазначив Ступак.

Він також назвав проблемними питання, пов’язані з організацією оновлення продуктів харчування, що зберігаються на складах МО. Але, за його словами, до договорів уже внесено відповідні зміни й оновлення продовольства непорушних запасів проводиться надавачами послуг відповідно до положень договорів.

Представник міністерства запевнив, що проводяться спільні заходи між виконавцями та Міноборони щодо усіх проблемних питань з налагодження ефективної взаємодії замовника та виконавців надання послуг харчування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Эх хорошо, в стране xoxлячей жить, Эх хорошо, пиндосов член любить, Эх хорошо, с Бандерой нам скакать, Флот пиндосов в гости зазывать, зазывать! Перед нами сортиры открыты, Помним все мы заветы «борцов», Лишь один наш ответ – Делай лучше миньет! Будь Готов, Будь Готов, Будь Готов!!! Будь Готов всегда во всём, Будь Готов ты и ночью и днём, Сраку панам давать, да повыше стрибать! Будь Готов, Будь Готов, Будь Готов!(С)»
Весёлый Роджер
Ой звиняй Шмуля, а ты с Роджером в одном полку служил? Ны! Тай шо ты с ним в одно поле ...ть ходил? Опять ны? Мабуть одну жинку вы ...ли? Ны опять! Ну значит тоди, ты тварь Шмуля - киздун и .лядь! Вот оно так! И главное у тебя - это вумного москаля ОБОСРАТЬ!!!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - привет тебе привет! И - заметь уже не в первый раз, этО мурло под жиночим ником, со старыми ластицами, о деньгах заговорилО, взамен чего-то. Значит с кем-то это сработало. Вот жешь тварь! И я уверен, этО мразь, как только получил гроши, так в тот же момент и наэбал москаля. Мразь жидоxoxлячая, пидзеленуха шо казати!
Нос тальги
Расторгуев,ну не пой так душевно ,расея', невозможно же слышать.
Юрий
Какие мрази! Чем меньше вес страны, тем больше вони
Стулья наперед
Наоборот. Церковь должна.
Кот Матроскин
Если так пойдёт дальше... ни безвиза ни кружевных трусиков больше не будет.