У МОН просять Кабмін виділити 3 мільярди гривень на засоби захисту від коронавірусу
Обществоwww.unian.ua04 сентября 2020

У МОН просять Кабмін виділити 3 мільярди гривень на засоби захисту від коронавірусу

Наразі кошти з фонду використані на 32%, тому їх частину можна виділити на освіту.

В.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет розраховує на виділення 3 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом. В ефірі ток-шоу Право на владу Шкарлет повідомив, що гроші спрямують на засоби дезінфекції та індивідуального захисту, передає НВ. "Ми сьогодні підготували новий запит, за першим Міністерство фінансів нам дало відмову щодо фінансування старих секвестрових програмам. Цього разу ми зробили новий запит чисто на засоби дезінфекції та засоби індивідуального захисту в розмірі 3 млрд грн. Сподіваємося, що ми на наступному тижні проведемо ці зміни", - заявив Шкарлет. Він зазначив, що наразі кошти з фонду використані на 32%, тому частина коштів можна виділити на освіту. Вас також можуть зацікавити новини Співзасновник ГО "Батьківський контроль" і "Смарт освіту" Іванна Коберник розкритикувала дії в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. МОН звинувачують у вимозі до вчителів працювати більше, не забезпечивши їх зарплатою. Незабаром між Міносвіти та страховими компаніями може бути підписаний меморандум про страхування працюючих вчителів-пенсіонерів, оскільки вони входять до групи ризику в період пандемії нового коронавірусу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Воюют, воюют,глупцы что убивают друг друга,взяли сели себе договорились и прекратили бы эту войну,а Роджер всё равно дурак.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Болезный ты серьёзно болен.
Елена
Хорошая новость! Вешайся маладая Ленка маладая с окружной будешь грызть буряки и сосать польский член ! А на Украине в этом году с зерном полный пролёт !!!
Елена
Германии оккупированная пиндосами и мигрантами срана в следующем году будет сосать в два члена !!! Так же как маладая Ленка сосалка с окружной!!!
Елена
Это однозначно для маладой Ленки сосалки из придорожной канавы- очередная перемога !!!
Елена
А ну маладая Ленка сосалка с окружной расскажи нам про перемоги в области пердячего газу и как он ведёт вас бл*дей в Европу
Как Голлый Вуд летал на Луну
Китайский луноход раскрыл ложь американцев ...Китайский луноход не смог обнаружить "знаменитый" флаг США на луне, и давно поставил точку в спорах.