Обществоvseosvita.uaApr 1

У МОН створили Комітет з контролю за зовнішнім виглядом педагогів: що перевірятиме новий відділ

nk_hauz/-mxb-5mwjryv081ne5mf.jpg

Рішення ухвалили у зв’язку з рекомендаціями Національної європейської спілки керівників закладів освіти.

У Міністерстві освіти і науки створили Комітет з контролю за дотриманням естетичних норм зовнішнього вигляду педагогічних та науково-педагогічних працівників. Таке рішення ухвалили у зв’язку з рекомендаціями Національної європейської спілки керівників закладів освіти.

Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у програмі «Педагогічний ранок»:

Представники Національної європейської спілки переглянули кілька дистанційних занять, які проводили наші вчителі в онлайн-форматі, і зазначили, що у деяких випадках зовнішній вигляд педагогів не відповідав необхідним естетичним нормам. Україна йде в Європу, тож тепер ми будемо прагнути до ідеалу. Саме тому створення відповідного Комітету – надзвичайно важливий крок для української освіти.

Новий відділ займатиметься перевіркою та контролем зовнішнього вигляду вчителів, які працюють як дистанційно, так і очно. Особливу увагу члени Комітету звертатимуть на такі речі:

  • відповідність кольору волосся вимогам європейських стандартів щодо зовнішнього вигляду педагогів;
  • довжина спідниці повинна відповідати розміру міді, а штани – максі;
  • стан манікюру та педикюру повинен відповідати чинним європейським санітарним нормам;
  • макіяж повинен бути нейтрально-яскравим, якщо вчитель працює у школі; дозволяється макіяж з використанням блискіток (за бажанням), якщо педагог викладає дистанційно;
  • зачіска має бути максимально простою, дозволяється використання шпильок, а також двох-трьох гумок для волосся.

Аналіз зовнішнього вигляду педагогів здійснюватиметься вибірково, у тестовому форматі. Комітет планує розпочати свою роботу зі столиці України. Усі результати з індивідуальними рекомендаціями щодо покращення зовнішнього вигляду надсилатимуться на особисту пошту педагогів. 

Освітяни досить неоднозначно відреагували на подібні нововведення.

Я вважаю створення такого Комітету недоцільним. Нещодавно я змінила зачіску і пофарбувала волосся у яскравий колір – не розумію, чому я маю знову витрачати гроші і перефарбовуватись, щоб відповідати європейським стандартам, – прокоментувала Надія Степанівна, вчителька однієї зі столичних шкіл.

Комітет розпочне перевірку одразу після підписання відповідного указу.

Дорогі всеосвітяни! Це – жарт. Сподіваємось, ви не встигли повірити у цю новину, адже за вікном – 1 квітня! Усміхніться, і нехай світ навколо вас буде сповнений радістю та позитивом! =)

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи