У МОН уточнили, за яких умов школярі навчатимуться дистанційно
Общество7days-ua.com17 августа 2020

У МОН уточнили, за яких умов школярі навчатимуться дистанційно

У МОН розповіли, що учні зможуть ходити до школи та університету за умови перебування регіону в трьох карантинних зонах – “зеленій”, “жовтій” та “помаранчевій”.

Якщо той потрапляє до “червоної”, то навчальні заклади зачиняються, а діти навчаються дистанційно.

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

За вимогами міністерства, пересуватися та входити до навчального закладу необхідно тільки у масці. Персонал має змінювати маску кожні три години. Вчителям та іншим співробітникам установи вимірюватимуть температуру. Якщо вона буде вище 37,2, на роботу не допустять.

Також уряд пропонує закладам заборонити перебування батьків у закладі. Виняток – супровід дітей з інвалідністю.

За рекомендаціями уряду, класи мають регулярно провітрюватися під час перерви. 

Для зменшення кількості перетинань учнів між собою на підлозі коридору потрібно зазначити розмітку двостороннього руху. Частину уроків міністерство пропонує проводити на відкритому повітрі. 

Безпосередньо перед заняттями вчителі повинні опитати учнів про їхнє самопочуття.

В їдальні та буфеті приберуть опцію самообслуговування та “шведського столу”. Відстань між столами має бути 1,5 метра, а допустиме розсадження – по чотири людини. Також МОН пропонує школам проводити заняття в актових залах.

Учням із хронічною хворобою легень, розладами імунної системи або цукровим діабетом відомство радить продовжувати навчання дистанційно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Турецкий поп ... пидофор реально поехал мозгами !
Елена
Ленка сосалка да будет тебе известно , что злополучный литак АН был построен в куеве 43 года назад ! Укр армия разворованная своим командованием , сама гробит своих солдат и офицеров заставляя их учится на допотопных литаках ! Поняла блядина с окружной ?
е
ну и чьего производства был АН???
е
20-ти летних ШТУРМАНОВ??.. это ж не пилоты...
Весёлый Роджер
«Eлена- 28 ноября 2018 - Вот уже ЧЕТЫРЕ рока кожний украинец на себе ощутил всю историческую правильность выбора ЕВРОПЕЙСКОГО ПУТИ развития. Да, может не все дойдут до конца этого пути, может и погибнут миллионы за будущее счастье единиц – избранников нации – свідомих та щирых. Только вера в Бандеру и его ученье приведёт Украину к великому расцвету, только одобрение нацией свободных тай толерантных отношений МЕЖДУ МУЖЧИНОЙ И МУЖЧИНОЙ приведёт к полному счастью в жизни каждого идущего в Европу громадянина. Слава войскам СС Галичина! Слава Бандере, Слава гауптштурмфюреру СС Роману Шухевичу и героям Хатыни и Волыни! Смерть москалям!» Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! Сало уронили - Хероям мало! ... на ножи, на ножи...
КОНДИЦИОНЕР ВИНОВАТ
В А ЗИЛИНСЬКИЙ ОПРЕДЕЛИЛ, ЧТО НА БОРТУ АН-26 ВЗОРВАЛСЯ КОНДИЦИОНЕР САМСУНГ РОССИЙСКОЙ СБОРКИ.
Весёлый Роджер
"Су и МиГ наносят удары по Луганской области именно с аэродрома Чугуев..." Какая связь между убийствами мирных людей и где были произведены самолёты? Ты за своих щирых фашистов отвечай мразь продажная, ползущая до Эуропы с голой *опой! На тварь "малопьющая" любуйся на хероев поддонков: https://ru-polit.livejournal.com /1323663.html Там цена вылета - 9000 грн и всё остальное этим воякам по х.ю! Сало не урони, когда смотреть будешь!