Обществоwww.ukrinform.ua20 июн.

У НАБУ відновлюють роботу громадських приймалень

nk_hauz/-mafhrdaiyewzhqqk09z.jpg

У НАБУ з 18 червня відновлено роботу громадських приймалень відомства і особистий прийом громадян директором НАБУ Артемом Ситником.

Про це інформує пресслужба НАБУ у Facebook.

«З 18 червня відновлено роботу громадських приймалень НАБУ, особистий прийом громадян директором та проведення відкритого конкурсу на посади. Заходи відбуваються з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ», - йдеться у повідомленні.

З графіком прийому громадян директором НАБУ та його заступниками можна ознайомитися за посиланням.

Громадяни також можуть переглянути перелік вакансій, графік тестувань та співбесід.

«Повідомити про корупційне правопорушення Ви можете шляхом: направлення офіційного звернення на поштову адресу НАБУ - 03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3; звернення до приймальні громадян НАБУ за адресою вул. Василя Сурикова, 3; повідомлення на спеціальну телефонну лінію: 0-800-213-200; заповнення онлайн форми на сайті», - уточнюється у повідомленні.

У відомстві закликали громадян віддавати перевагу засобам е-зв’язку з метою запобігання поширення COVID-19.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Не думаю чтобы вернулись .Для того , чтобы вернуться нужно вначале взлететь, а если не получится, и взлетишь ты на воздух ....Да и возвращаться -зачем ?ОНИ же своих забрали, а туземцы -вы как хотите - хоть на своих двоих , через границу прорывайтесь .
Луна -2
Конечно же с собаками,как в самолете из Кабула .Да не забудьте еще, огородить место для стоянки будущего самолета- а то еще украинские власти захотят сбежать и родичей своих прихватят...Будет вой почище, чем в Афганистане
Гость
И ДОБАВЛЮ - С КОШЕЛЬКА ПОРОШЕНКО И ЗЕЛНСКОГО! ПУСТЬ ОНИ ВЫПЛАТЯТЬ ДО КОНЦА СВОИХ ДНЕЙ, ЗА ЧТО ПЛАНОМЕНО РАЗВАЛИВАЛИ И РАЗВОРОВАЛИ УКРАИНУ!!!
Гость
О?! Тогда НЕ С МОИХ КОШЕЛЬКОВ, А С ТВОИХ, ЗЕЛЕНСКИЙ!!!!
Гость
Да, да.. пусть ЗАБЕРУТ С СОБОЙ БИОЛАБОРАТОРИЮ И ТЕСТИРУЙТЕ НА АМЕРИАНЦЕВ! !!!!!!!
Весёлый Роджер
Ну таки - гондольер чи гандонер? Чи просто МУДАК? ЭЙ тварь отвечай?
Беня К
Долги отдают только трусы.