У НАБУ відновлюють роботу громадських приймалень
Обществоwww.ukrinform.ua20 июня 2020

У НАБУ відновлюють роботу громадських приймалень

У НАБУ з 18 червня відновлено роботу громадських приймалень відомства і особистий прийом громадян директором НАБУ Артемом Ситником.

Про це інформує пресслужба НАБУ у Facebook.

«З 18 червня відновлено роботу громадських приймалень НАБУ, особистий прийом громадян директором та проведення відкритого конкурсу на посади. Заходи відбуваються з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ», - йдеться у повідомленні.

З графіком прийому громадян директором НАБУ та його заступниками можна ознайомитися за посиланням.

Громадяни також можуть переглянути перелік вакансій, графік тестувань та співбесід.

«Повідомити про корупційне правопорушення Ви можете шляхом: направлення офіційного звернення на поштову адресу НАБУ - 03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3; звернення до приймальні громадян НАБУ за адресою вул. Василя Сурикова, 3; повідомлення на спеціальну телефонну лінію: 0-800-213-200; заповнення онлайн форми на сайті», - уточнюється у повідомленні.

У відомстві закликали громадян віддавати перевагу засобам е-зв’язку з метою запобігання поширення COVID-19.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
А ведь "ожидание смерти очищает душу и побуждает человека совершать дела милосердия".
Гость
И такое может быть. А "Израиль может поступать со святынями, расположенными на Храмовой горе так же, как и Турция со Святой Софией, то есть действовать, исходя из своих собственных интересов и не обращать внимание на мнение других религиозных организаций и государств". ... "существенный урон будет нанесен планам Фанара как-либо оформить свое первенство власти, а не только чести среди Поместных Православных Церквей. Какое (такое) первенство, если даже статус музея для Святой Софии Фанар отстоять не смог?"
Гость
А ведь "существенный урон будет нанесен планам Фанара как-либо оформить свое первенство власти, а не только чести среди Поместных Православных Церквей. Какое (такое) первенство, если даже статус музея для Святой Софии Фанар отстоять не смог?"
гость
но ума ноль
гость
а зачем?
гость
Не накликай беду
Петя
Если поживешь