Обществоitechua.com18 сент.

У перельотах МАУ тепер можна міняти дату без додаткової оплати

nk_hauz/-mhshbdn95elvjd7lksg.jpg

Під час пандемії коронавіруса COVID-19 постраждав туризм, кіноіндустрія та пасажирські перельоти, причому це стосується і України. Через коронавірус авіаперевізникам довелося робити ті кроки, які раніше було важко уявити, просто для того, щоб зберегти бізнес та простимулювати попит.  Зараз стало відомо, що українська компанія МАУ скасувала додаткову оплату за зміну дати заброньованого перельоту, така політика почала діяти з 16 вересня. Що цікаво, вона стосується навіть найдешевших тарифів Economy Light, у яких пасажири можуть мати лише ручний багаж і які раніше не можна було поміняти чи повернути.  Також пасажири можуть вносити необмежену кількість разів зміни в білеті, доки він дійсний, що переважно відбувається до року після придбання. При цьому пасажири все ще оплачують збори, якщо під час зміни білета вони стануть відчутно більшими, ніж були під час його покупки.  Заради того, щоб не було штрафи, слід змінити бронювання до того, як рейс вилетить. Це можна зробити через кабінет на сайті МАУ. Нагадаємо, що раніше такі самі зміни у політику штрафів зробили найбільші американські авіаперевізники.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Слышь, звезда на букву "П"! Таких укрогандонов-пропагандонов (или укрогордонов - как тебе больше нравиться?) как ты, Ленка-сралка-давалка, надо не попрекать, а гнать подсрачниками до амэрики в резервацию, а здесь чище будет. Продавай почку и пи@дуй к своим. Бля, ни одного грамотного и аргументированного ответа за все время!!! Ни одного, Карл!!!
Елена
Тридцать два человека имет доход в Казахстане больше чем у больше чем у половины населения страны в Казахстане,слова Токаева,шо скажешь по этому поводу?не чую? Это ведь хорошо ,да? жду ответа?
Антиелена
А в моем поисковике далеко не первая! Ты список стран смотри!!!...
Антиелена
Ну правильно, про своих! Ибо древний укр, бандеровец и Ленка-сралка-давалка - одно и тоже!
УЖЕ 30 ПЕТ НАПАДАЮТ!
Не 8 лет, а 30 лет прибалты заявляют о скором нападении России. А Россия добрая - всю эту клевету терпит! По судам затаскать нужно всех этих брехунов!!!
Игбун Хохлов
Да. Польша тоже входит в страны приболтике.
ALWAS
И так уже 8 лет.....