Обществоvgolos.com.ua28 янв.

У Польщі з 2020 року діє повна заборона на торгівлю в неділю

nk_hauz/-lzc_zkhpqlfdiybd2ee.jpg

26 січня, у неділю, у Польщі багато поляків та туристів ходили на шопінг. Це був один із небагатьох днів, який є винятком у законодавстві про заборону торгівлі у неділю.

Наступна можливість недільного шопінгу у польських магазинах з’явиться аж 5 квітня, повідомляє інтернет-видання Rzeczpospolita.

Багато покупців вже усвідомили, що комерційних неділь у 2020 році не буде. Однак, незважаючи на це, досить багато людей вирушили закуповуватись до деяких магазинів.

Повна версія Закону про обмеження торгівлі в неділю діє з січня 2020 року, що для багатьох покупців означало, що в цей день вони не робитимуть покупки. Однак протягом року є ще 7 неділь, у які можуть працювати всі магазини – це дні, що передують великоднім чи різдвяним святам, тобто звичайні комерційні неділі. Також були передбачені винятки для періоду закупівель до школи та сезонних продажів, тому 26 січня можна було робити покупки.

Поведінка покупців показала, що заборона недільної торгівлі не турбує через обмежену можливість покупки продуктів, а головною проблемою є важкий доступ до магазинів з промисловими товарами. Тому в несподівану комерційну неділю продуктові магазини Auchan чи Biedronka не тріщали по швах, як у суботу. Натомість, недільна можливість була використана для відвідування торгових центрів, які в цей день втішились високим попитом.

Наступна можливість недільного шопінгу з’явиться аж 5 квітня. В інші неділі зможуть працювати лише магазини, якими керують власники або ті, які мають винятки, наприклад, які функціонують як поштове відділення – мережі  «Żabka» або «ABC».

Наступні торговельні неділі у Польщі будуть у цьому році в 26 квітня, 28 червня, 13 і 20 грудня.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!