У Польщі з 2020 року діє повна заборона на торгівлю в неділю
Обществоvgolos.com.ua28 января 2020

У Польщі з 2020 року діє повна заборона на торгівлю в неділю

26 січня, у неділю, у Польщі багато поляків та туристів ходили на шопінг. Це був один із небагатьох днів, який є винятком у законодавстві про заборону торгівлі у неділю.

Наступна можливість недільного шопінгу у польських магазинах з’явиться аж 5 квітня, повідомляє інтернет-видання Rzeczpospolita.

Багато покупців вже усвідомили, що комерційних неділь у 2020 році не буде. Однак, незважаючи на це, досить багато людей вирушили закуповуватись до деяких магазинів.

Повна версія Закону про обмеження торгівлі в неділю діє з січня 2020 року, що для багатьох покупців означало, що в цей день вони не робитимуть покупки. Однак протягом року є ще 7 неділь, у які можуть працювати всі магазини – це дні, що передують великоднім чи різдвяним святам, тобто звичайні комерційні неділі. Також були передбачені винятки для періоду закупівель до школи та сезонних продажів, тому 26 січня можна було робити покупки.

Поведінка покупців показала, що заборона недільної торгівлі не турбує через обмежену можливість покупки продуктів, а головною проблемою є важкий доступ до магазинів з промисловими товарами. Тому в несподівану комерційну неділю продуктові магазини Auchan чи Biedronka не тріщали по швах, як у суботу. Натомість, недільна можливість була використана для відвідування торгових центрів, які в цей день втішились високим попитом.

Наступна можливість недільного шопінгу з’явиться аж 5 квітня. В інші неділі зможуть працювати лише магазини, якими керують власники або ті, які мають винятки, наприклад, які функціонують як поштове відділення – мережі  «Żabka» або «ABC».

Наступні торговельні неділі у Польщі будуть у цьому році в 26 квітня, 28 червня, 13 і 20 грудня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ещёодин Олень леді Зеленської
ты не только телевизор пропил\проскакал, но похоже и мозги тоже... потому что ниасилил даже забить в гугле название Телеканала и найти *электронный адрес в придачу* - иди лучше кизяки на огороде кидай
гость
Ой, Петрухес, еще как бывает....
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка