Обществоaspi.com.ua1 мар.

У Раді встановили додаткові камери спостереження та сенсорну кнопку

nk_hauz/-muie-telwkxfuhlsooq.jpg

Дмитро Разумков, спікер Верховної Ради, прокоментував роботу парламенту. Фахівці встановили додаткові камери спостереження та ввели сенсорну кнопку.

Це має унеможливити кнопкодавство. Політик 1 березня повідомив подробиці під час засідання парламенту.

Він зазначив, що з цього пленарного тижня депутати мають намір використовувати технологію під час засідань. Є заключення, як саме сенсорна кнопка може використовуватися.

Разумков запропонував главам фракцій та депутатських груп зібратися та обговорити це питання. Всі змогли протестувати її роботу.

Ініціативу вирішили запровадити після скандалу. Правоохоронці оголосили підозру народному депутату Владиславу Полякову. Його підозрюють у "кнопкодавстві". Подія викликала значний резонанс в українському суспільстві. Українці вимагають покарання для народних депутатів, які порушують законодавство.  

Раніше ASPI news опублікувало коментар Разумкова, який розповів, скільки випадків кнопкодавства було у Раді за рік. Також відомо, що буде позбавлений мандата, якщо суд визнає його "кнопкодавом". 

💬 Последние комментарии
Кен
Похоже что его когда был малышом то не пропукивали и всё через рот идёт.
Каменяр
Путин сравнил старые американские авианосцы и новые ракеты Циркон, как битву неповоротливого медведя с комарами в известной басне ...всем русским известной. Формально плавучий аэродром — это уже голая мишень - считает Путин. Чтобы его достроить, не хватает комплектующих из России — приходится разбирать на запчасти другие корабли. вот Что происходит с гордостью ВМС США — Авиносцы на металлолом
"каменяр" ! ТЫ - КАБЫЗДОХ!!!
КАБЫЗДОХ каменяр ЗАГАВКАЛ МЕРЗКИМ ЛАЕМ.
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
А.Кашпировский
Мля, у Каменяра раздвоение личности: левой рукой мастурбирует, а правой кулаком себя по яйкам бьёт.
Ждун
Не бзди, Америка не путинская, пока. Да и вряд ли она ему нужна, такая куча извращенцев, дармоедов, наркоманов и преступников. Хотя некоторые американцы были бы не против обменять его на Сонного Джо.
кипчак
Мама выглядим умнее и порядочне. чем сынок.