У Рахунковій палаті розповіли про нестачу місць у дитячих садках України
Обществоunn.com.ua08 мая 2015

У Рахунковій палаті розповіли про нестачу місць у дитячих садках України

КИЇВ. 8 травня. УНН. На кінець 2014 року дошкільні навчальні заклади України були переповнені на 30%. Про це УНН повідомили у прес-службі Рахункової палати. Зазначається, що у черзі на влаштування до комунальних закладів дошкільної освіти перебувало 96 тис. дітей. Найбільші черги до ДНЗ зафіксовано в Одеській області та м. Києві – 22,3 тис. і 12 тис. дітей відповідно. Ще у шести регіонах (Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області) влаштування до дитсадків потребували від 5,7 до 7 тис. дітей по кожній області. Також у низці комунальних дошкільних навчальних закладів Вінницької, Львівської, Одеської, Харківської областей та м. Києві, умови перебування дітей не відповідали існуючим санітарно-гігієнічним нормам і правилам. Серед причин цього – переповнення міських ДНЗ проти їхньої планової потужності та невиконання затверджених місцевими радами видатків на дошкільну освіту. На кінець 2014 року ДНЗ у цілому по Україні були переповнені на 30%, а це - 265 тис. дітей. Ще гостріша проблема з перевантаженістю ДНЗ у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській областях. Зокрема, у містах Львівщини на кожних 100 місцях в ДНЗ у 2014 році перебувало в середньому 154 дитини, у сільській місцевості – 145 дітей. Всього по Україні діє 16,2 тис. комунальних дошкільних навчальних закладів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..
Луна-2
Мое -Ро!- просто навеяло .Привет, Ро.- правда там опечатка - но впереди чернеет ночь
Елена
Ты как у брата Хоттабыча себе бриллиантовые зубы поставил?что если падает свет на них ,то сверкают,а когда нет ,кажется что беззубый,ха.дурень.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Ай маладца! Это почти также просто, как всех рагуль запизденских убрать из Украины! Быстрее они всех неугодных уберут оттуда!
Весёлый Роджер
Шмуля ну прекрати, ты опять усё брешишь! Ну зачем тебе мои зАлАтые челюсти с титановыми вставками и бриллиантовыми стразами, щоб орехи кокосовые перегрызать. У тоби и орехов нима, лохов-то много, а вот орехов ёок! У вас же сейчас от нищеты, есть даже сдача протезов зубных в аренду, вот и наклей бумажки на вулице – «Возьму протез в аренду, недорого! Пидсобите бывшему партейному хандону, ныне хунтовскому пропахандону. Тел.: ……..» 😂 😂 😂 Сало не урони! Не, не так - изюминку свою не урони!
------
Всех мусульман убрать с Франции.
---------
эрдогану нужна уступчивость европейцев чтоб больше наплодились и даже численостю подчинили эти страны.