Обществоforpost.lviv.ua12 окт.

У рамках програми «Зелена країна» лісівники вже висадили більше 4 мільйонів дерев

nk_hauz/K9KVOrDnR.jpeg

Лісівники висаджують дерева двічі на рік: весною і восени. Цієї весни висаджено близько 180 мільйонів сіянців. На осінь запланована висадка ще близько 30 мільйонів майбутніх дерев. Про це повідомило державне агенство лісових ресурсів України.

«4 212 043 - саме стільки сіянців вже висаджено в рамках осінньої лісокультурної кампанії. Лідери - Волинська область. Там лісівники висадили 2 093 383 сіянців», - повідомив Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Свій перший мільйон дерев цього тижня висадили на Житомирщині, а саме 1 074 500 сіянців.

На Полтавщині висаджено 275 417 сіянців. На Львівщині - 270 941 сіянець. На Рівненщині - 137 800 сіянців.

Висадка відбувається в рамках програми Президента «Зелена країна»: за три роки в Україні з’явиться 1 мільярд нових лісів, за 10 років – площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Будь-яка людина може долучитися до громадської акції “Створюємо ліси разом” та зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі. Це абсолютно безкоштовно.

Як це зробити? Обирайте зручний для себе спосіб:

Заповніть форму реєстрації на сайті https://zelenakraina.gov.ua/

Зверніться в обласне управління Держлісагентства або у найближчий лісгосп. Контактні номери по кожній області вказані на сайті обласних управлінь.

Ви також можете взяти участь у благодійній акції:

Оберіть область, де ви хочете, щоб ми висадили ліс.

Зробіть благодійний внесок - 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висаджують дерева безкоштовно Усі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду "Таблеточки", який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак.