Обществоua.interfax.com.uaFeb 22

У Ріо-де-Жанейро стартував карнавал

nk_hauz/-m0dkws5f1gqe0mrtgqz.jpg

Церемонія відкриття карнавалу відбулася в п'ятницю в бразильському місті Ріо-де-Жанейро.

За традицією, на церемонії мер міста коронує короля карнавалу (короля Момо) і вручає йому ключі від міста, яким той розпоряджатиметься до закінчення свят.

Карнавальний хід на самбодромі "Сан-Маркіс ді Сапукаї" почнеться о 21:00 за місцевим часом (03:00 за київським часом у суботу). Щовечора з п'ятниці до наступного вівторка на самбадромі проходитимуть виступи шкіл самби, тривалість кожної вистави - година.

Ходи найіменитіших шкіл відбудуться в неділю і понеділок.

Серед учасників карнавалу цього року за звання кращих змагатимуться такі імениті школи самби як "Вірадоуру", "Портела", "Віла Ізабел", "Унідус та Тіжука", "Бейжа Флор", а також переможець торішнього карнавалу - школа самби "Мангейра".

У виставах шкіл самби беруть участь від 3,5 тис. до 5 тис. людей - музиканти, танцювальні групи, оператори "каррус" - пересувних платформ, на яких також відбуваються театралізовані вистави. Особливе місце в ході кожної групи займає виступ прапороносця з прапором школи самби.

Під час ходу кожної школи самби журі має оцінити усю виставу, і навіть злагодженість роботи танцюристів, музик та оригінальність теми. Парад чемпіонів - шести шкіл, визнаних кращими, відбудеться 29 лютого.

Згідно з даними міської адміністрації, в урочистостях, що передують карнавалу і в період його проведення, візьмуть участь близько 7 млн осіб, як туристів, так і жителів міста.

Раніше бразильська преса з посиланням на місцеву Федерацію торгівлі повідомляла, що карнавальні святкування привнесуть в економіку Ріо-де-Жанейро 1 млрд реалів (близько $ 232 млн).

За її даними, кожен турист і житель міста під час карнавалу витрачатиме на добу приблизно $ 50, при цьому майже половина доходів - 44,6% - доведеться на місця громадського харчування.

Більшість жителів Ріо-де-Жанейро - 82,9% - повідомили про те, що мають намір залишитися в місті для того, щоб укотре пережити разом із туристами атмосферу свята.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!