Обществоzib.com.ua21 окт.

У школах пропонують заборонити смартфони та планшети — проект

nk_hauz/-mk5xfedsirl10zzbf22.jpg

Використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, під час навчання у школах пропонують заборонити.

Така ініціатива міститься в законопроекті  від 16.10.2020 №4226 «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету», текст якого з’явився на сайті Верховної Ради України, повідомляє «Закон і Бізнес».

Як йдеться у пояснювальній записці до документу,  мета проекту «допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж». Автор законодавчої ініціативи також вважає, що заборона у школах гаджетів з доступом до  мережі скоротить випадки інтернет-булінгу, а також «остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів».

Виняток становитиме використання таких пристроїв в освітніх цілях та особами з особливими освітніми потребами.  

Проектом, водночас, пропонується, щоб  порядок користування мобільним зв'язком визначався  керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!