Обществоzib.com.uaFeb 3

У США заборонять брати на борт тварин для заспокоєння

nk_hauz/-m-6plyx3eucy64zxgxr.jpg

Пасажирам деяких авіаліній, можливо, доведеться відмовитися від перевезення так званих лікувальних вихованців. Мінтранс США хоче сильно обмежити список видів тварин, яких можна брати із собою на борт безкоштовно.

Згідно з пропозицією міністерства таке право буде збережено тільки за собаками, спеціально натренованими для надання допомоги людям з інвалідністю.

Дотепер авіакомпанії дозволяли пасажирам із психічними або емоційними проблемами безплатно брати на борт тих чи інших тварин, деколи досить екзотичних, щоб ті допомагали їм упоратися зі стресом.

У разі схвалення пропозицій Мінтрансу на публічних слуханнях так звані тварини емоційної підтримки

більше не матимуть тих самих прав, що й службові, наприклад собаки-поводирі. Для їх провезення потрібний буде особливий сертифікат, що засвідчує відповідне навчання тварини.

Американські авіаперевізники підтримали пропозиції Мінтрансу й закликали до зміни правив, заявивши, що зростання кількості тварин, які мандрують у салонах літаків, веде до збільшення нарікань і різних інцидентів, на зразок укусів.

Так, American Airlines ще у 2018 році обмежила перелік тварин, яких пасажири можуть брати на борт. До чорного списку потрапили жаби, їжаки, тхори, павуки, дикі птахи, кози та взагалі будь-яка живність із бивнями, рогами й копитами, навіть якщо їх назвали терапевтичними тваринами.

Авіакомпанія Delta у 2018 році скаржилася, що деякі пасажири намагалися відправитися в політ разом із заспокійливими індичками, білками-летягами, зміями й павуками.

💬 Последние комментарии
Авторские статьи