У столичних дітей буде своя картка: "Картка учня"
Обществоnews.finance.ua23 мая 2015

У столичних дітей буде своя картка: "Картка учня"

З 1 травня по 31 грудня в ліцеях №79 і №145 (Печерський район) у рамках проекту “Картка киянина” стартує новий пілотний проект – “Картка учня”. Як пояснили в Департаменті освіти КМДА, така картка буде прив’язана до картки одного з батьків. “За допомогою картки працюватиме система контролю доступу в школу. Нею можна буде здійснювати безготівкову оплату за харчування в шкільній їдальні або буфеті – наприклад, оплачувати комплексні обіди. Батьки зможуть поповнювати картковий рахунок, встановлювати максимальний ліміт витрат і навіть обмежувати купівлю небажаних товарів”, – кажуть у департаменті. Більше того, картка буде працювати і як електронна: на ній будуть дані журналу, щоденника і читацького квитка дитини. Також вона замінить учнівський квиток для проїзду в міськтранспорті, а в “особистому кабінеті” батьків буде зберігатися вся інформація про витрати, проїзд дитини в міськтранспорті і відвідування школи. Видавати картку планують цієї осені, з початком навчального року, а в грудні підіб’ють підсумки проекту. Якщо він виявиться вдалим, то його впровадять у всіх школах столиці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
а по сути статьи и его комментария возразить тебе нечего...
е
КТО деньги из Украины в офшор во время котлов выводил?КТО?
е
на прямой вопрос дала хоть раз прямой ответ?? без своих прибабаханых слав Америке и пути в Европу?? ГДЕ? ГДЕ такой ответ? если у тебя склероз, то не надо считать что у остальных тоже...
Елена
У Абызова изъяли намедни 32 мрд.рублей,ну где воруют больше? сколько это в гривнах?больше 10 млрд.гривен,а ещё был полковник Захарченко с 9 млрд.рублей?где раскрадают бюджет больше?и думаю это только маленькая часть айсберга.
Елена
Вы с 2014 года писали что Украина вот-вот развалится и замёрзнет зимой,а она живёт поживает,а вы продолжаете сказки рассказывать.
Елена
Тебе отвечаешь, ты всё равно ответы ждёшь,уже даже те на которые ответила,не знаю даже что сказать.
Елена
Во первых я за своё отношение к бандеровцам уже писала не раз,то не мои герои, очень мягко говоря,а вот Украину с ними ассоциировать не надо, её государственность и независимость,это разные вещи.Слава Украине!