Обществоvechirniy.kyiv.uaJun 11

У столиці презентували унікальну колекцію гравюр Сальвадора Далі

nk_hauz/-m9u0tktayp_f1pk7f33.jpg

З 10 червня у залі аукціонного дому ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ відкривається виставка гравюр «Пустотливі сни Пантаґрюеля» (Les songes drolatique de Pantagruel) Сальвадора Далі за мотивами роману «Ґарґантюа і Пантаґрюель». Вперше в Україні організатори представлять повну не розрізнену колекцію гравюр 1973 року найлімітованішого тиражу – 50 примірників підписаних і пронумерованих особисто Далі. До того, як гравюри були оформлені у рами, вони зберігалися в спеціальній папці у вигляді середньовічної книги, яка також буде представлена на експозиції.

nk_hauz/-m9u0rcyehkl0diojeyj.jpg

Аналогічне повне портфоліо, що складається з 25 літографій Les songes drolatique de Pantagruel, кожна з яких підписана олівцем, у 2008 році було продано на аукціоні Sotheby's. З того часу вартість відбитків з цієї серії істотно зросла у ціні.

До проєкту видано однойменний каталог, який можна придбати в аукціонному домі ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ.

nk_hauz/-m9u0rblmcgemmz3fdbr.jpg

Коли: 10 – 26 червня 2020, пн-сб – з 11.00 до 18.00, нд – вихідний. Де: Аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ, вул. Леоніда Первомайського, 4. Вхід вільний.

В умовах пандемії вхід на виставку «Пустотливі сни Пантаґрюеля» буде частково обмежено – у залі можуть одночасно перебувати не більше 12 осіб. Обов'язкова умова для відвідання виставки – наявність маски.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи