У столиці презентували унікальну колекцію гравюр Сальвадора Далі
Обществоvechirniy.kyiv.ua11 июня 2020

У столиці презентували унікальну колекцію гравюр Сальвадора Далі

З 10 червня у залі аукціонного дому ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ відкривається виставка гравюр «Пустотливі сни Пантаґрюеля» (Les songes drolatique de Pantagruel) Сальвадора Далі за мотивами роману «Ґарґантюа і Пантаґрюель». Вперше в Україні організатори представлять повну не розрізнену колекцію гравюр 1973 року найлімітованішого тиражу – 50 примірників підписаних і пронумерованих особисто Далі. До того, як гравюри були оформлені у рами, вони зберігалися в спеціальній папці у вигляді середньовічної книги, яка також буде представлена на експозиції.

Аналогічне повне портфоліо, що складається з 25 літографій Les songes drolatique de Pantagruel, кожна з яких підписана олівцем, у 2008 році було продано на аукціоні Sotheby's. З того часу вартість відбитків з цієї серії істотно зросла у ціні.

До проєкту видано однойменний каталог, який можна придбати в аукціонному домі ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ.

Коли: 10 – 26 червня 2020, пн-сб – з 11.00 до 18.00, нд – вихідний. Де: Аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ, вул. Леоніда Первомайського, 4. Вхід вільний.

В умовах пандемії вхід на виставку «Пустотливі сни Пантаґрюеля» буде частково обмежено – у залі можуть одночасно перебувати не більше 12 осіб. Обов'язкова умова для відвідання виставки – наявність маски.

Написать комментарий