Обществоwww.ukrinform.ua29 дек.

У столиці відкрили виставку до 115-річчя газети «Вечірній Київ»

nk_hauz/_c3pmM0ng.jpeg

У Києві на станції метро "Золоті Ворота" відкрили виставку, присвячену 115-річчю від дня заснування столичної газети "Вечірній Київ".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми в спілці журналістів України щиро радіємо сьогоднішній події. Радіємо тому, що звичайні громадяни можуть знову знайомитись з достойним брендом, з брендом "Вечірній Київ". Кияни і всі інші відвідувачі теж будуть упевнюватись в цьому гаслі, який на сьогодні є стратегічним для НСЖУ - "Журналісти важливі". Бо журналісти дійсно недосипають ночами... Ця професія дійсно недостатньо комфортна на сьогодні, але вона дуже відповідальна", - сказав під час презентації виставки голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

nk_hauz/kQ4hmG0nR.jpeg

Він зазначив, що саме друковані ЗМІ наразі зазнають трансформації, але яка б не була трансформація, у людей є потреба саме в достовірній інформації.

Виставка включає 20 інформаційних стендів, за допомогою яких можна простежити історію становлення та розвитку газети - починаючи із першого випуску, який побачив світ у 1906 році, і до сьогодення. Експозиція також знайомить киян із найбільш знаковими статтями "Вечірнього Києва", присвяченими найважливішим подіям в історії Києва та України, відомими авторами, які в різні часи публікувалися в газеті.

Як повідомлялося, раніше в артвестибюлі станції «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Ленержі – кращі фото природи».

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"