Обществоagronews.ua5 мар.

У світі почали виготовляти капсульну їжу

nk_hauz/-mv2eg-nmyay2uix-1pd.jpg

Ізраїльська компанія Anina запропонувала унікальний продукт на ринку функціональної їжі – капсули швидкого приготування, що містять порцію поживних крупнонарізаних овочів. Про це повідомляє newfood, пише agronews.ua.

Така їжа візуально вражає. Це зроблено для того, аби створити емпатичний зв’язок між людьми та тим, що вони споживають.

Капсула готується в мікрохвильовці за вісім хвилин, і, за словами Анати Натан, генеральної директорки та співзасновниці компанії, задовольняє всі потреби споживача у смаці, натуральності, зручності та швидкості.

“Ми одягаємо їжу у капсули, надаючи овочам головну роль “на сцені”, – сказала вона.
nk_hauz/-mv2eiidfbuddxmltmfl.jpg

Оболонка капсули розчиняється точно в потрібний час, коли всі інгредієнти ідеально зварені. Як і заморожена категорія, сектор напівготової їжі користується зростанням інтересу споживачів на тлі блокувань, спричинених пандемією.

Але покупці часто стикаються з відсутністю вибору. Тому йдуть на компроміси, віддаючи перевагу менш корисній, але більш зручній для приготування їжі. Анат Натан разом зі своєю інновацією розраховує змінити цю тенденцію.

До слова, у своєму виробництві Anina використовує непривабливі овочі та плоди, від яких продавці свіжого ринку відмовляються з естетичних причин. Це дає змогу зробити продукт більш доступним споживачеві та вносить вклад у кругову економіку, скорочуючи кількість відходів.