Обществоternopilcity.gov.uaAug 28

У Тернополі стартував V ювілейний Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять»

nk_hauz/ra0zYNV7R.png

27 серпня у Тернополі стартував V ювілейний Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять».

Проходитиме дійство до 29 серпня в парку ім. Т. Шевченка поблизу центрального фонтану.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом до організаторів та учасників фестивалю звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Дуже приємно, що така велика кількість гончарів, справжніх гуру своєї справи, знайшла час приїхати у ці дні в Тернопіль з різних куточків України. Ми радіємо, що це уже п’ятий ювілейний фестиваль у нашому місті, який став не лише традиційним, а й очікуваним і бажаним, - зазначив Сергій Надал. – Дякую організаторам, партнерам фестивалю і учасникам за те, що зберігаєте та примножуєте українські національні традиції та цінності, адже традиція гончарства походить ще з часів Київської Русі, трипільської культури. А ваша тема «Княжа доба» - це, мабуть, якраз та доба, коли Україна мала найбільший та найшвидший розвиток як культурний, так і матеріальний. Тож  сподіваюся, що сьогодні кожен з присутніх гостей свята знайде щось своє з цієї доби, спробує зробити власний виріб, а майстри гончарної справи - подарують неймовірні враження та емоції».,

Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» - це не просто можливість виліпити свій власний глиняний витвір мистецтва, це унікальний збір найкращого з творчого середовища України та з-за кордону.

Цьогорічна тема фестивалю «Кераміка княжої доби», і в контексті цієї теми на тернополян і гостей міста очікують: глиняні бої, гончарські майстер-класи, конкурси, лотерея серед відвідувачів, справжні лицарські бої, лучний тир, тестування та майстер-класи від психологів! А ще сьогодні буде вогняне шоу, випал скульптури і презентація книги Лариси Ніцой.

Запрошуємо жителів Тернопільської громади познайомитися зі світом українських традиційних ремесел та розкрити у собі творця.

Проєкт «Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять»» реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Організатори: Тернопільський обласний Осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Тернопільська міська рада, Громадська організація «Партнерство», Громадська організація «Не святі горшки ліплять».

nk_hauz/mylkLHVng.jpeg

💬 Последние комментарии
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.
Кот Матроскин
Человечество стремительно глупеет, как и предсказывал Михаил Задорнов.
Игбун Хохлов
А я никому не верю. Только фактам. Приведенный мною пример доказывает искусственное происхождение хохломовни. Коверканье ради коверканья. Шоб нэ так, як у москалив.