Обществоukr.media21 авг.

У цих 8 ситуаціях особистий щоденник стане вам у нагоді

Деякі думки варто записувати.

nk_hauz/53dooEnng.webp

Ведення щоденника вважається підлітковою звичкою. Тим часом це заняття стане у нагоді і у зрілому віці. Щоденник допомагає розслабитися, краще зрозуміти себе, позбутися від тривоги, запам'ятати приємні спогади. Розповідаємо, коли варто записувати свої думки.

Під час подорожі

Зараз навіть внутрішній туризм вважається розкішшю — що вже говорити про поїздки за кордон. Тому будь-яку можливість вибратися за межі рідного міста варто запам'ятати як слід, інформує Ukr.Media.

Збираючись у подорож, візьміть міцний щоденник у твердій палітурці: такий переживе будь-які випробування. Записуйте у ньому усе, що вважаєте за потрібне, залишайте знімки і приємні дрібниці, що нагадують про відпочинок. Не хочете писати усе вручну — заведіть блог, який почнете вести замість особистого щоденника. Переглядаючи його через рік-два, ви напевно будете згадувати з теплотою про відмінно проведений час.

Сподіватися на краще

Хоча не усі думки є матеріальними, це означає, що вам взагалі не потрібно сподіватися на краще. Можливо, ви закохалися, і вам хочеться розповідати про це усім навколо. Або на горизонті з'явилася ймовірність підвищення, переїзду у новий будинок, покупки нового автомобіля.

Записуючи усі плани на майбутнє, ви на крок наближаєтеся до розробки стратегії, яка допоможе досягти мети. Потім залишиться справа за малим: знайти ресурс, щоб втілювати мрії у життя.

Відчуваючи подяку

Засновниця північноамериканської Національної мережі велнес-організацій Маргарет Стоклі підкреслює, що вміння звертати увагу на приємні дрібниці допомагає поліпшити стан мозку. Подяка собі, іншим і світу, вважає вона, впливає на створення нових нервових зв'язків, завдяки чому людина рідше відчуває стрес і страх.

Спробуйте щодня записувати на папері 10 речей, за які ви вдячні. Це може бути будь-що: незайняте місце на стоянці; смачний круасан, з'їдений під час перерви, або довгоочікувана зустріч з подругою. Якщо у вас є бажання — опишіть ці події детальніше: у такий спосіб ви навчитеся помічати гарне.

Переживаючи погані дні

Неможливо завжди бути на висоті, проте сама думка про те, що вам сьогодні не пощастило, висмоктує усі сили. Замість того, щоб прокручувати її без зупинки, запишіть усе, що думаєте, щоб зрозуміти, чому насправді ви відчуваєте тугу і горе.

Іноді нас можуть зачепити вчинки близьких, колег або навіть незнайомих людей. У цьому випадку спробуйте практику написання листа без його надсилання. Опишіть у ньому ситуацію і усе, що хотіли б сказати людині особисто. Після цього спаліть лист або розірвіть його на дрібні шматочки.

Особливо сильно ця практика допомагає людям з так званою "усміхненою депресією", тобто зі стійким розладом, які довго приховують свою недугу. Найчастіше вони зіштовхуються з відторгненням з боку знайомих, коли намагаються розповісти про свій стан. Це може призвести до посилення депресії, а щоденники допоможуть впоратися із занепадом сил.

Бажаючи запам'ятати важливе

Одні люди пишуть у щоденнику проникливі і надихаючі цитати з гарних книг, інші фіксують мамині рецепти, треті запам'ятовують дані соцмереж і особистих кабінетів у онлайн-магазинах. Все це є важливим.

Фрази з книг додадуть сил і допоможуть грамотно оформити сторіс у інстаграмі, домашні рецепти дозволять знову згадати щасливі дні дитинства; а вчасно відновлений пароль стане гарантією того, що ви не проґавите ексклюзивний розпродаж. Крім того, фіксуючи всілякі дані, ви зможете поліпшити почерк.

Репетируючи розмову з керівництвом

Або з іншою людиною, з якою ніяково спілкуватися на складні теми. Перед розмовою спробуйте зафіксувати усе, що хочете сказати, а також приблизні лінії ведення бесіди. Це допоможе зосередитися вже під час спілкування, не відволікаючись на тривожні думки.

Складаючи список місць для відпочинку

Можливо, вам хотілося б розважитися і відвідати нові місця. Щоб не відчувати ступор, підшукуючи цікаві кафе або цікаві зони у місті, залишайте у щоденнику замітки про локації. Головне — не забувайте потім відвідувати їх. Навіть якщо немає з ким пройтися по новому торгівельному центру або посидіти у маловідомому барі, не втрачайте можливість оцінити місце: залиштесь у ньому на самоті.

Нотатки у щоденнику стануть мотиватором: вони будуть нагадувати, що колись ви записали інформацію про кафе і ресторани, а це означає, що було б непогано відвідати ці локації.

Аналізуючи сни

Почніть день з медитації і написання розповіді про те, що вам наснилося. Можете навіть робити це, ледь прокинувшись: деякі люди зберігають щоденник сновидінь на тумбочці і звертаються до нього одразу після пробудження. За допомогою нього ви можете проаналізувати, чому вам сняться тривожні сни, коли ви бачите приємні образи і про що говорить повторювана картинка.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну шо вы як дитятки! Беня захотел что-то оттяпать у Ринатки, понятно что-то ну ОЧЕНЬ дорогущее, ну ему надо чтобы Ринатка свалил к себе, во дворец, во Францию, типа он заговорщик и на пожизненно там. Писли вони с Зелей поделят это имущество, ну мабутно ыщё с группой сотоварищей.... Никто сейчас не вспоминает такого Фирташа, папу майдана, но чаму-то попавшего в немилость к пиндосам, ну и ... сидит у Вене и рыдает по неньки и тому що у него сприватизировали Пети анд Ко. Или як Шмуля тут пишет - ...сидит на ступеньках кафе, аккурат напротив Венской оперы и жалобно просит ... Подайте бывшему щирому олигарху на пропитание.... Подайте колишньому щедрому олигарху на прожиток ... Гимер зи битте айне цыгаретет...
Луна-2
Понимаешь Роджер, я не то чтобы боялась прививки -я уколов не боюсь .Если надо уколюсь -Дело в другом в последствиях после прививки - Вот сделала короновак себе- укол немного болезненный Спросила у девчонок , которые кололись, они говорят -что да ,тоже ощущали Врачиха говорит, что так и должно быть. .А вот мама - она не ощущает .Вот такие дела.Насчет фонарика - пока нормально -свет есть - что будет потом -посмотрим ..Может купим ... Где-то есть свечи .
Весёлый Роджер
Это гениально подмечено!!! Вот к примеру, наш щиропархатый пропа_Хандон Шмуля_Елен, ну тот шо тут сховался у жиночий труселях до колен, вот он тоже любит на других орать типа алкаш, а сам, нищеброд завидущий, сильно до буряковки с Червоной Шапкой выпиваш! Или кричит, шо мол вин нЫ пыдарас, а самому на заправке дальнобои порвали шаровары та подбили глаз. Ось воно як.
Весёлый Роджер
Ну с почином тебя! Если ничего не пишешь, значит прошло гладко... без градусов. Ну вот, а ты боялась, даже ... не помялась! :-)) Я про куртку! :-)) Зря ты фонариком ещё не обзавелась, когда веер вас накроет ... помяни моё слово, всё с прилавков, подобное, как волной смоет. Это психология, работает во всех странах. Ну там ещё про жареного петуха, ну который клеваться любит, помнишь...
ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!!
А КТО ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРЁТ ЧТО РОССИЯ НАПАДЁТ? ТОЛЬКО ТОТ КТО САМ СОБИРАЕТСЯ НАПАДАТЬ !!!
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!