Обществоvn.depo.ua26 июл.

У Вінниці заснували перший жіночий монастир ПЦУ

Монастир назвали у пам'ять про Благовіщенську жіночу обитель, яка існувала у Вінниці в XVII-ХІХ століттях

nk_hauz/-mfwqvf2eopoetwisxpo.jpg

У Вінниці під час Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі митрополит Вінницький і Барський Симеон оголосив про заснування першого в єпархії жіночого монастиря. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницько-Барської єпархії.

Рішення про заснування монастиря прийняв Священний Синод Православної Церкви України. Назвали монастир на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці – як називалась жіноча обитель, що існувала у Вінниці з XVII по ХІХ століття.

Указом Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія ігуменею монастиря призначена монахиня Єліконида (Воєвода). На Літургії, під час малого входу, митрополит Симеон прочитав молитви на поставлення монахині Єликоніди у чин ігумені.

"Нехай Божа благодать і молитовний покров Пресвятої Богородиці завжди перебуває над сестрами, які будуть жити і молитися в монастирі, а також над тими, хто своєю працею і благодійною допомогою сприятиме його розвитку. І нехай усі, хто шукають духовної розради і підтримки знаходять їх щедро у стінах вінницької Благовіщенської обителі" - сказав митрополит Симеон у вітальному слові.

Нині відроджений жіночий монастир на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці буде розміщуватися у Вінниці за адресою: вул. Магістратська, 162. А перше соборне богослужіння, яке очолить митрополит Симеон, відбудеться в обителі в суботу, 31 липня.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Обижаться - удел горничных, а не кандидата в президенты.
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Что за говно ты пишешь, это что за ответ? Какой приговор, ты, мля, кем себя считаешь? Ты примитивное животное в желто-синих трусах с чубом в голове вместо мозгов. Таким место в Польше на клубнике. Сколько можно говорить?
Луна -2
Мы время провели у цирка Который, уже раз , мой друг. Опять майданами запахло Покрышки снова в ход идут...
Мяколя
вонаб ще в ЛДНР прийихала))
О, свежий куриный помет!
Если бы автор был внимательным, а не графоманом, то заметил бы один любопытный момент. Когда подсудимый экс защищал себя в суде, то он говорил о важности единства, нападая на действующего президента. Много и других любопытных моментов.
е
ты не ответила... что сделали Пете за то что он ОТКАЗАЛСЯ брать повестку в суд? НИ ХРЕНА! а что сделали за то что он со своим кортежем нарушил правила УБЕГАЯ из аэропорта? тоже НИ ХРЕНА! так говоришь нет неприкасаемых?)))) ГОВОРИШЬ НА УКРАИНЕ ЗАКОН?))) Для кого? для простых людей.. а такие вот Пети спокойно выезжают за кордон НЕСМОТРЯ на кучу типа открытых уголовных дел, так говоришь нет неприкасаемых, да брехло??
Елена
Закусывай.☝️