Обществоua.newsJun 6

У Збройних силах з’явилось Управління стратегічних комунікацій

nk_hauz/-m93osarf5flc4fh0bk4.jpg

У Збройних силах України було створено Управління стратегічних комунікацій для протидії агресивним інформаційним впливам та  реалізації єдиної інформаційної політики  щодо ЗСУ.

« Реформа управлінської військової ланки в інформаційній сфері є однією з ключових. Сьогодні ми вже говоримо про її практичну реалізацію: формування повноцінної системи стратегічних комунікацій, здатної об’єднати бачення наших західних партнерів, власний досвід і реальні потреби українського війська у найближчій перспективі. При цьому враховуються набуті за попередні роки знання та уміння в цій галузі, а також обсяг завдань, що постійно зростає, щодо проактивної комунікації на противагу інформаційним загрозам з боку противників української державності», – сказав начальник Управління стратегічних комунікацій полковник Андрій Островський.

Завданнями нового управління будуть:

  • Планування стратегічних комунікацій ЗСУ
  • Створення наративів, аргументів та меседжів
  • Аналіз інформаційного середовища та прогнозування, виявлення інформаційних загроз для ЗСУ
  • Інформування про діяльність ЗСУ, позиціонування і популяризація Збройних сил
nk_hauz/-m93okela1bowykt8vpb.jpg

У лютому 2020 року було завершено першу стадію переходу ЗСУ на стандарти НАТО. У рамках реформи створено нові командування та призначено їх керівників. Перехід структури війська на стандарти НАТО – незворотний процес, заявив перший заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.