Обществоsuspilne.mediaAug 25

У Житомирі встановили рекорд: найбільша кількість символів України на одній картині

nk_hauz/14yy7z47g.jpeg

24 серпня у Житомирі діти встановили новий рекорд України, намалювавши на одній 60-метровій картині 277 символів України. Про це Суспільному розповів експерт національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Картина, яку намалювали діти, має назву "Ти у мене єдина" – її висота один метр 44 сантиметри та довжина 60 метрів 12 сантиметрів.

"Краса неймовірна, тому що ми бачили багато чого, що малюють діти, – каже Віталій Зорін. – І це найбільш мальовниче, красиве і гармонійне зображення. За сюжетом картини і кількістю українських символів видно, що для дітей не важливою була кількість символів, оскільки вони намагалися відобразити те, що відчувають. І головне – картина не складається зі шматків, а просто плавно перетікає з одного сюжету в інший".

nk_hauz/NcZU7k4nR.jpeg
nk_hauz/ZyZUnzV7R.jpeg

Співорганізаторка проєкту Катерина Шуть говорить, що картину "Ти у мене єдина" спільно малювали 410 дітей у Домі української культури.

"Це повноцінний сюжет, який зображає нашу єдину Україну, включно з Кримом кожною областю. Усі сегменти несуть у собі якусь символіку, з якою для нас асоціюється Україна".

nk_hauz/asZ8nz4nR.jpeg
nk_hauz/mBWUnk47R.jpeg

Щоб намалювати картину дітям та організаторам знадобилося два дні. У День Незалежності України її презентували на майдані Соборному.

"Ми об'єднали всі дитячі зусилля, провели патріотичну виховну роботу. Вони із задоволенням бралися за роботу", – сказала кураторка проєкту "Ти у мене єдина" Яна Сіхневич.