Обществоchangeua.comOct 14

Учені назвали ще один недолік самотності

nk_hauz/qZW3qkd7g.jpeg

Самотність не завжди є вибором людей, однак вона має серйозний вплив на життя. Американські науковці розповіли, як відсутність близьких позначається на здоров’ї.

Американська організація охорони здоров’я Cigna провела дослідження, яке показало, що самотність не надто позитивно впливає не лише на продуктивність людей на роботі, а й на стан здоров’я, пише maximum.fm

Виявилось, що ті, хто відчуває самотність, удвічі більше часу проводять на лікарняних, а стрес змушує їх пропускати у 5 разів більше днів, аніж інші працівники.

«Якщо говорити про продуктивність і залученості в процес, працівники, які почуваються самотньо, демонструють нижчі показники за цими двома параметрами. Це може мати серйозний вплив на бізнес», – ділиться доктор Доуг Немецек, глава відділу психічного здоров’я в Cigna.

Несподіваним відкриттям стало те, що найбільш самотніми почуваються люди саме на старті кар’єри, а також на її верхівці. А от працівники середньої ланки значно рідше стикаються з цим почуттям.

💬 Последние комментарии
Нестор Иванович
Проблема с законностью решается элементарно. Отмена чиновников делает ее всегдп законной.
Луна-2
Мне как раз в противоположную сторону хочется - угадай с одного раза, в какую ..".Не нужен мне берег турецкий, и Африка мне не нужна"А вот тебе. и Америка с Европой не помогут -Знаешь такую поговорку - "Хорошо там,где нас нет ......И еще одна -2"-Не все то, золото -что блестит.
Даша
Чай з медом та імбиром - дієвий засіб при застуді. Зараз осінь, питання застуди та вірусних інфекцій дуже актуальне, тому такий чайок допоможе швидше вилікуватись. Про корисні властивості імбиру можна більше дізнатися на https://save24.me/ .
е
...только при наличии конкурентного предложения по транзиту, о чем Россия и сказала...
е
да, тыс тупая, стара маразматичка вс офигительным склерозом... и это ВСЕ тут знают.. ты свои 57 лет тут 2 года как празднуешь...склеротичка.... моя соседка тоже заявляла что ей 76, пока не померла, тогда узнали что ей 97!! так что лечи склероз ДУРА!!!
е
твои ТУПЫЕ америкосы это за ДВАДЦАТЬ ЛЕТ понять не смогли...
Елена
Я маладая и красивая Леночка,а вы Луночка хорошая и пригожая,а Валерия и при Пригожине тоже такая,а в сторону я вас Западную увожу,гайда со мной,до Берлина,потому что до Амстердама далёко, идём Луночка на Берлин,хе.прямо пойдем,без зигзагов и кругов.