Обществоchangeua.comOct 3

Учені розповіли, чому ви постійно відчуваєте втому з самого ранку

nk_hauz/-mihlsufpsghmd-lpd7o.jpg

Здавалося б, день тільки почався, а ви вже почуваєтеся стомленими. Хоча і спали добре, і наче встали з тієї ноги. Втім є низка чинників, які стають причиною вашої ранкової млявості.

Науковці розповіли, що може стати причиною регулярного відчуття втоми з самого ранку. Зверніть увагу на ці пункти, аби раз і назавжди змінити своє життя, пише maximum.fm

1. Довгий, але поверхневий і часто переривчастий сон. Через нього ви прокинетеся розбитими та втомленими. Причиною такого сну, як стверджують вчені, є стрес або використання гаджетів у вечірній час.

2. Занадто світле приміщення також впливає на сон. Воно призводить до недостатньо довгого часу в фазах швидкого сну, що, як наслідок, сприяє виснаженню організму.

3. Під час сну організм повинен відпочивати, але якщо йому надходить мала кількість кисню, такого не станеться. Сухе і сперте повітря у спальні лише сильніше виведе вас з рівноваги.

4. Алкоголь перед сном призведе організм до розслаблення, але це не означає, що ви добре виспитеся. Адже тоді ви швидше перейдете з глибокої фази сну у швидку, а вона не дає відчуття повноцінного розслаблення.

5. Якщо ви їсте занадто багато солодощів та інших продукти, що містять велику кількість вуглеводів, не дивуйтеся, що вам погано спиться. Адже це сприяє підвищенню цукру в крові та виділенню адреналіну. Тому стає складно заснути.

💬 Последние комментарии
е
Ага, а сейчас всеминравятся ценыина все, тарифы, развал промышленности, образования, науки??? Так по твоему???
е
Тот же вопрос к тебе по Пороху, только там еще и уголовщина с подделкой документов и бегством по ним из страны...СБЕЖАЛ от своего народа и выполнения своих обязанностей, ведь так по твоему?))) и? Че ж такие как ты его не сместили? Он же сам себя сверг))))) это ведь ТВОЯ формулировка причины по которой был переворот))))
е
Мощный копипаст))) Порох по липовым документам СБЕЖАЛ из страны и это ФАКТ!!! порох такую же присягу принимал и??? Конституцию нарушил, на часть своего населения наплевал, , и? За что он ответил?
Каменяр
А покажи документ, що Янукович не вчинив прогул 5 днів підряд без лікарняного.... у випадку прогулу понад 2 дні - звільнення без вихідної допомоги....
е
Ха, он не сомневается))) документы покажи))) а Порох твой, что, ДОКАЗАНО пересекал границу по ПОДДЕЛЬНЫМ документам, как и вся его семья... И ЭТО ФАКТ... Так что Петя СБЕЖАЛ от своего народа и своих обязанностей, выражаясь ТВОИМИ словами....)))
Законник
Единим джерелом влади в країні є народ. Народ має право обрати собі президента і прибрати, якщо президент не подобається.
Каменяр
депортація проводиться у випадку незаконного перетину кордону Те що перетин кордону вказаними особами був незаконний - не сумніваюсь