УЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ НЕОЧІКУВАНИЙ ВПЛИВ СЕСТЕР НА ПСИХІКУ І ЩАСТЯ
Обществоtsn.ua06 марта 2020

УЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ НЕОЧІКУВАНИЙ ВПЛИВ СЕСТЕР НА ПСИХІКУ І ЩАСТЯ

Брати і сестри впливають на поведінку навіть більше, ніж батьки.

Дослідження науковців в університеті Брігам Янга (США) показало, що наявність братів і сестер позитивно впливає на психічне здоров'я. Про це йдеться на сайті університету.

Робота вчених є частиною проєкту "Сім'ї, що процвітають", який є поглибленим вивченням життя сімей з дітьми-підлітками. Дослідження було багатокультурним та охопило майже 700 унікальних родин.

Для дослідження сестер, зокрема, були зібрані дані від 395 родин, де є брати та сестри, одному з цих братів і сестер було від 10 до 14 років. Після тестування та збирання даних вчені повернулися через рік і зробили неймовірний висновок: сестри можуть допомогти боротися з самотністю, провиною та відчуттям, що тебе не кохають.

"Статистичні аналізи показали, що наявність сестри захищає підлітків від почуття самотності, нелюбові, вини та страху. Не важливо було, чи сестра молодша ​​чи старша, чи наскільки великою була різниця у віці", - розповіла керівниця дослідження проєкту професорка Лора Паділья-Уокер.

У деяких ситуаціях брати і сестри відіграють більш важливу роль у поведінковому впливі, ніж батьки.

Однак, брати теж важливі.

Дослідження також показало, що гарний брат та сестра "сприяють добрим вчинкам". Вони включають, що завгодно - допомога сусідові чи активність у школі.

"Зв'язок між прихильністю до сестри та добрими справами був удвічі сильнішим, ніж між батьківством і добрими справами", - зазначають науковці.

Прихильність важливіша, ніж відсутність конфлікту

Більшість батьків не люблять, коли їхні діти б'ються. Але вчені вважають, що конфлікт сам по собі не є поганим. Набагато важливішим фактором є прихильність до брата та сестри.

"Відсутність прихильності здається більшою проблемою, ніж високий рівень конфлікту", - зазначила Паділья-Уокер.

За її словами, конфлікт братів може навчити отримувати здорові емоції та вирішувати ситуації, які виникають пізніше в житті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені з'ясували, чому хлопчики народжуються геями.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ой , Луна , а что Ленке сосалке с окружной, она налоги не платит и детей у неё нет ! С ее образом жизни скоро от сифилиса или подобного сдохнет ! Это порядочным людям , трудягам и их детям эти кредиты отдавать ! Вот и поёт дифирамбы омэрыке....
е
Уважаемая, Елена просто знает, что ей ничего отдавать не придется .. Она ж безработная и сидит на пособии, с чем сама же соглашалась пусть и косвенно
Луна-2
да Гость и под большие %.За так ничего не делается.Только некоторые, вроде Елены-поющей осанну Америке, этого не понимают, или точнее, не хотят понимать.
е
Знаю, ну нравится ей путаться в показаниях и ладно))
Гость
Что за свидомитская брехня !!?? Не надалы , а одолжили ! Деньги кредитные , с процентом как положено!!! Отдавать придётся рагулята !
ЛУНА-2
Какая дебильно- уродливая главная йолка страны - Впрочем ничего удивительного -Какая страна - такова и ёлка
Гость
Да , Луна похоже на то ! Елена из придорожной канавы и эра тождественны! Только про гейропу пока помалкивает :)))