УЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ НЕОЧІКУВАНИЙ ВПЛИВ СЕСТЕР НА ПСИХІКУ І ЩАСТЯ
Обществоtsn.ua06 марта 2020

УЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ НЕОЧІКУВАНИЙ ВПЛИВ СЕСТЕР НА ПСИХІКУ І ЩАСТЯ

Брати і сестри впливають на поведінку навіть більше, ніж батьки.

Дослідження науковців в університеті Брігам Янга (США) показало, що наявність братів і сестер позитивно впливає на психічне здоров'я. Про це йдеться на сайті університету.

Робота вчених є частиною проєкту "Сім'ї, що процвітають", який є поглибленим вивченням життя сімей з дітьми-підлітками. Дослідження було багатокультурним та охопило майже 700 унікальних родин.

Для дослідження сестер, зокрема, були зібрані дані від 395 родин, де є брати та сестри, одному з цих братів і сестер було від 10 до 14 років. Після тестування та збирання даних вчені повернулися через рік і зробили неймовірний висновок: сестри можуть допомогти боротися з самотністю, провиною та відчуттям, що тебе не кохають.

"Статистичні аналізи показали, що наявність сестри захищає підлітків від почуття самотності, нелюбові, вини та страху. Не важливо було, чи сестра молодша ​​чи старша, чи наскільки великою була різниця у віці", - розповіла керівниця дослідження проєкту професорка Лора Паділья-Уокер.

У деяких ситуаціях брати і сестри відіграють більш важливу роль у поведінковому впливі, ніж батьки.

Однак, брати теж важливі.

Дослідження також показало, що гарний брат та сестра "сприяють добрим вчинкам". Вони включають, що завгодно - допомога сусідові чи активність у школі.

"Зв'язок між прихильністю до сестри та добрими справами був удвічі сильнішим, ніж між батьківством і добрими справами", - зазначають науковці.

Прихильність важливіша, ніж відсутність конфлікту

Більшість батьків не люблять, коли їхні діти б'ються. Але вчені вважають, що конфлікт сам по собі не є поганим. Набагато важливішим фактором є прихильність до брата та сестри.

"Відсутність прихильності здається більшою проблемою, ніж високий рівень конфлікту", - зазначила Паділья-Уокер.

За її словами, конфлікт братів може навчити отримувати здорові емоції та вирішувати ситуації, які виникають пізніше в житті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені з'ясували, чому хлопчики народжуються геями.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Всем видно!!! Шо наш старый пердун вояка прапор ат-два, работник каптёрки и портянок, опять прокололся! Не выдержал! Ну да конечно же, каждая "младая" 54 летняя бандеровка знает порядок развертывания войск и Устав несения караульной службы! А еще порядок постановки мин и як писать стоя! Это же так свойственно "жинкам" запизденкам! Ни хрена ты не БОЕЦ информационного фронта - ты обычный тупой платный НИЩЕБРОДНЫЙ прохунтовский троль! Сала уронили Шмуля -хероям убийцам мало!
Луна-2
Не надо так .Даже в шутку . Это же люди .они сами уже не рады...
Луна-2
Ну энтузиазм, энтузиазмом а приказ -есть приказ .ПРИКАЖУТ дойти за 6 часов. то дойдут .добрый ваы вечер,Илья
Луна-2
ага то -то я гляжу ..Однако ,, держали и не удержали..Слабо,, видимо держали ..Дурачина..
Елена
Пусть козлоослик сто лет живёт, только чтобы как те которых он своей жизни кинул,ха.
Елена
Ф...ли Роджеру судьба близких это не тема для обсуждения,ха,представляю как там родственники с такой падалью живут, скорее всего и не хотят ч ним жить,он сидит и трусится над своим добром,чтобы не забрал никто,не жена,которая кинула его,ни дети ,которые ходили как у того гибэдэдэшнника в нашей раше Светлаков которого играл, только гибэдэдэшник и вправду бедным был,к этот Роджер как в том сериале семью в обносках держал,жмотина ,ха.А на себя любимого денег не жалел и не жалеет,ф...ли он ведь такой великий х....й,ха, презерватив ты козлоослик, презерватив,ха,
Луна-2
Не люблю Америку. Не люблю ее за то, что она считает себя хозяином -господином всего мира .А всех остальных слугами для своего удовольствия. Не люблю за то, что она диктует свою волю, мешая развиваться другим странам.Не нравится то, что, под видом глобализации, идет процесс становления господина -Америки. Мир, как я уже писала, многообразен, и каждая страна должна развиваться по своему, а не по американским рецептам.