Україна буде охороняти навколишнє середовище за європейськими нормами
Обществоfbc.ua15 ноября 2020

Україна буде охороняти навколишнє середовище за європейськими нормами

В Україні три роки буде проводиться проект, в рамках якого планується розробити важливі та потрібні законодавчі та нормативно-правові документи з охорони навколишнього середовища. Назвали його APENA 2, повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції (ДЕІ).

Головне завдання, яке поставлене перед інспекцією — ввести в нашій країні нові норми законодавства, яке буде охороняти атмосферне повітря, а також встановити нові стандарти поводження з відходами. Багато в чому українські фахівці перейматимуть досвід у європейських експертів в галузі. Проект робочий, наша країна приєдналася до нього на правах партнера. Головна мета — прийти до європейських стандартів, навчити українських фахівців, прийняти важливі зміни в законодавстві країни.

Раніше повідомлялося, що екологія України вимагає термінових змін. Свою думку з цього приводу висловила Лілія Олійник в коментарі журналістам «Першого Ділового».

Також ми писали про те, що українське повітря будуть моніторити новою системою. Проект EcoCity, який охоплює цілу мережу автоматизованих станцій для цієї мети, був придуманий і розроблений групою дітей, які знаються на робототехніці.

Написать комментарий