Общество24tv.uaAug 23

Україна буде першою у світі у цифровізації, – Зеленський

nk_hauz/LrZDTXnng.jpeg

Володимир Зеленський заявив, що Україна на сьогодні у трійці серед європейських країн за деяким напрямками цифровізації. Втім цей показник лише зростатиме.

Саме таке завдання отримав віцепрем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Про це президент розповів в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

За словами Зеленського, цифровізація – це саме та реформа, завдяки якій Україна може бути номером 1 у всьому світі. Для досягнення цієї мети активно працює як віцепрем'єр Федоров, так і заступники віцепрем'єра в кожному міністерстві.

Він додав, що наразі 30-річний очільник Мінцифри – впливова людина в уряді. Попри те, що за своєю діяльністю він не є політиком.

Тому в цифровізації ми будемо першими у світі, точно будемо. Ми і сьогодні вже в трійці в Європі, у деяких напрямах – перші, – наголосив глава держави.

Президент зауважив, що вже підписав закон про Дія City, що є цілком новою, але важливою ініціативою для України.

Що таке "Дія City"

  • Дія City – це спеціальний правовий режим для IT-сфери. Він передбачає запровадження певної моделі оподаткування, гнучкі умови працевлаштування та окремий порядок взаємодії з державними контролюючими органами.
  • У Міністерстві цифрової трансформації запевнили, що закон про Дія City не лише сприятиме залученню іноземних інвестицій, а й гарантує невтручання держави у діяльність українського ІТ-бізнесу.
  • Водночас IT-фахівці розкритикували деякі принципи проєкту. Зокрема те, що в Дія City хочуть відмовитись від ФОПів і замінити їх GIG-контрактами. Такий формат трудових правовідносин ґрунтується на короткострокових контрактах або неформальних домовленостях.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось раз, та менэ вже захапували! Швыдкая ты Лу_ночка! Опасна с тобой ночка! :-))
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, таки твоих панов пиндосов НИКТО и НИ ГДЕ не победил, ни во Вьетнаме, Лаосе, Комбодже, Сев.Кореи, Ираке, Ливии, Сирии, на Кубе, та ыщо в сто точках откуда вони побигли! Байден тату номер Раз, А Бандера пыдарас -но, вин тату номер два! Ось такие для свидомца трудные дила!
Луна -2
Спасибо, мой Веселый Роджер .и спокойной ночи тебе, мягкой перины и хороших снов.
Весёлый Роджер
«Массовая миграция украинцев в Италии началась в 90-х. Украинская община в Италии занимает ЧЕТВЁРТОЕ!!! место среди наций, не входящих в ЕС по числу постоянно проживающих граждан.» «… русские в Италии составляют 0,71% от общего числа иностранцев…» Кричишь в Италии плечевым шлюхам на шляхе… ЭЙ, звидкиля дивчины - Та ми с Ивану-Франківську! Но коммент!
Весёлый Роджер
Ны Шмуля, ты опять пердун МУДАК! Среди талибанцев предателей xoxлов немає! И кстати, все они пивали каву и в Париже и в Ландоне, тк там учились. Но тильки в Союзе, щирая срань що маяла свий Глобус, мечтала за счёт предательства запанувать! Ось воно як! Чуешь свинорылый ты МУДАК! Так? Да ТАК!
Весёлый Роджер
Никаких может быть, быть не может! Только точно и в цель! Надо этим озаботится - поверь, ты её найдёшь! Вот вангую, ты потом с ней, с этой эл.грелкой не расстанешься, ну как диду Шмуля с комсомолом. По потреблению тока, там два режима 60 и 30 вт. Значит если ты её не будешь!!! выключать -то за сутки 1.44 или 0.7 квт. Если на ночь - то 0.48 или 0.24 квт. А ещё есть таймер включения с али- экспресса за прим. 200грн. С ним, все эти цифры можно делить на ПЯТЬ - СЕМЬ!!!
Елена
Тебе то не знать.
Авторские статьи
Авторские статьи11ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи12ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи13ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи13ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи13ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи14ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи14ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи15ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 43
Авторские статьи16ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1