Общество24tv.uaAug 23

Україна буде першою у світі у цифровізації, – Зеленський

nk_hauz/LrZDTXnng.jpeg

Володимир Зеленський заявив, що Україна на сьогодні у трійці серед європейських країн за деяким напрямками цифровізації. Втім цей показник лише зростатиме.

Саме таке завдання отримав віцепрем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Про це президент розповів в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

За словами Зеленського, цифровізація – це саме та реформа, завдяки якій Україна може бути номером 1 у всьому світі. Для досягнення цієї мети активно працює як віцепрем'єр Федоров, так і заступники віцепрем'єра в кожному міністерстві.

Він додав, що наразі 30-річний очільник Мінцифри – впливова людина в уряді. Попри те, що за своєю діяльністю він не є політиком.

Тому в цифровізації ми будемо першими у світі, точно будемо. Ми і сьогодні вже в трійці в Європі, у деяких напрямах – перші, – наголосив глава держави.

Президент зауважив, що вже підписав закон про Дія City, що є цілком новою, але важливою ініціативою для України.

Що таке "Дія City"

  • Дія City – це спеціальний правовий режим для IT-сфери. Він передбачає запровадження певної моделі оподаткування, гнучкі умови працевлаштування та окремий порядок взаємодії з державними контролюючими органами.
  • У Міністерстві цифрової трансформації запевнили, що закон про Дія City не лише сприятиме залученню іноземних інвестицій, а й гарантує невтручання держави у діяльність українського ІТ-бізнесу.
  • Водночас IT-фахівці розкритикували деякі принципи проєкту. Зокрема те, що в Дія City хочуть відмовитись від ФОПів і замінити їх GIG-контрактами. Такий формат трудових правовідносин ґрунтується на короткострокових контрактах або неформальних домовленостях.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди