Україна буде соціально захищати заробітчан в Польщі
Обществоfbc.ua07 февраля 2021

Україна буде соціально захищати заробітчан в Польщі

Міжурядова угода щодо соціального захисту українців, які перебувають на території Польщі мають намір підписати влади Києва і Варшави. Про це повідомив віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

“Так, це питання обговорювалося. Зокрема з розробки та укладення угоди про працевлаштування та міграції. Ми не заглиблювалися в деталі, оскільки цим будуть займатися фахівці, але зійшлися на тому, що така угода потрібна”, – зазначив Рєзніков.

Слід зазначити, що 3-4 лютого віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України перебував з візитом в Польщі, де обговорював питання політичного і економічного співробітництва двох країн.

При цьому згідно з даними Головного статистичного управління Польщі, на території країни може перебувати приблизно 1,3 млн громадян України.

Нагадаємо, що кількість бажаючих серед трудових мігрантів виїхати на заробітки в Польщу знову зростає. Як свідчать дані агентства з працевлаштування, пропозиція вже перевищує попит.

Раніше повідомлялося, що з понеділка, 1 лютого, в Польщі почався процес зміни карантину. Епідеміологічна ситуація покращилася, тому уряд дозволив відкритися музеям і бібліотекам, торговим центрам і картинним галереям. Про це повідомляє Polskie Radio.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??