Україна має відновити судноплавство річкою Прип’ять у зоні відчуження. Цього вимагає домовленість з Білоруссю
Обществоthebabel.com.ua24 июня 2020

Україна має відновити судноплавство річкою Прип’ять у зоні відчуження. Цього вимагає домовленість з Білоруссю

Згідно з домовленостями між президентами України та Білорусі, Україна має відновити умови для руху суден на річці Прип’ять у зоні відчуження, для чого потрібно поглибити її дно. Як повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження, радіоактивного мулу на дні немає, отже роботи з дночерпання безпечні.

За даними заступника міністра інфраструктури Дмитра Абрамовича, річні перевезення — найбільш дешеві та екологічні, а Україна має забов’язання перед Білоруссю щодо відновлення транспортного сполучення річкою Прип’ять.

«Річка Прип’ять є важливою частиною судноплавної мережі України, яка сполучає нашу державу з Республікою Білорусь і може перетворитися на важливу ланку міжнародних мультимодальних перевезень з країн Європи через річку Дніпро до портів Чорного моря», — сказав чиновник.

З річки мають видалити ґрунт, що перевищує допустимий рівень дна і становить перешкоди для руху суден. Такі роботи на Прип’яті проводились як до аварії на Чорнобильській атомній електростанції, так і після неї.

У держпідприємстві «Екоцентр» не бачать небезпеки у проведенні робіт на річці в зоні відчуження, оскільки донні відклади Прип’яті представлені переважно пісками і не містять радіоактивного мулу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ключевое слово "СВОИХ". А хохлоту чужое продает, ворованное.
гость
А если грипп?
Гость
Так она давно уже в опе и без Славы.
Ен
А что у нашего северного соседа?Сколько продали,распродали и отдали всех военных секретов и технологий,уничтожили НИИ и целые направления в рос.оборонном ведомстве , ещё до Сердюкова и с Сердюковым во главе,а кто Сердюкова на должность поставил и гражданку Васильеву иже с ним?да вообще и до Сердюкова всё что могли уничтожили и распродали, разве не так?Так,где наказания виновных?Нет такого,ну кроме там прапорщика зав.вещевого и продуктового склада и десятка генералов,но не тех кто реально был причастен к разгрому Армии и Флота,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Америка великая страна,поздравим и мы вместе с Владимиром Александровичем США с Днём Независимости.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
сало
так и будет
сало
и это интересно