Обществоeducation.24tv.ua18 нояб.

Україна піднялася у міжнародному рейтингу володіння англійською мовою: яке місце вона посідає

nk_hauz/-mmqdoktgzaax5jqnybk.jpg

Україна у 2020 році піднялася у світовому рейтингу володіння англійською мовою на п'ять пунктів та тепер у групі країн із середнім рівнем. Наразі вона займає 44 місце з 100 країн.

Хоча ще у 2019 році Україна займала 49 місце і знаходилася в групі країн з низьким рівнем володіння англійською мовою. Про це свідчать дані рейтингу EF EPI.

Наша держава опинилася на 44 місці між Афганістаном та Макао (особливий район Китаю). У звіті йдеться про те, що близько 63% дорослих українців володіє англійською мовою (жінки – 63%, чоловіки – 63,13%).

Цікаво, що у 2020 році разом з Україною в групі середнього рівня володіння англійською мовою такі країни: 

  • Італія (30 місце),
  • Іспанія (34),
  • Китай (38),
  • Білорусь (40),
  • Росія (41),
  • Грузія (47).

У цілому в групі середнього рівня 18 країн. Натомість Польща, Угорщина, Румунія та Словаччина вже знаходяться у групі високого рівня володіння англійською.

Як визначали ці рівні в країнах? У рейтингу всі країни розподілені за п'ятьма категоріями, залежно від рівня володіння англійською мовою, – від дуже високого до дуже низького. Так, високий рівень передбачає вільне читання текстів просунутого рівня та розуміння мови в телевізійних програмах.

У середньому рівні мова йде про ведення переговорів, розуміння текстів пісень, написання робочих електронних листів на знайомі теми. А вже у низькому – достатньо орієнтуватися в англомовних країнах як турист, підтримувати бесіду з колегами, розуміти нескладні електроні листи.

Англійська мова набирає все більшої популярності у сучасному світі.

💬 Последние комментарии
Я
Все они редчайшее быдло в истории. И пусть дохнут долго и тонут в людской ненависти.
Игбун Хохлов
"Хохол" - это даже не оскорбление. А вот за "украинца" морду бить надо. Потому, что это даже хуже, чем "пидарас". Хотя, для гейроинтегрированных нормально.
Игбун Хохлов
Хохлочурка, когда Гитлер напал на СССР все видели немецких солдат, немецкие танки, немецкие самолеты. И Сталин на третий год войны не носился по миру с кусками металлолома и обложками от аусвайсов, доказывая факт немецкой агрессии. Потому, что это очевидный факт, который не надо доказывать. А вот кто-то видел российскую армию на Донбассе? За 7(!!!) лет ни одного факта присутствия. Даже ОБСЕры не нашли, как не старались. И это отмечено в официальных отчетах. Все "доказательства", которыми кормят укробыдлостадо - топорные фейки. Там уже и омскую футбольную команду похоронили , отцов абитуриентов Элистинского педагогического училища, и даже литературных героев. ))))) Кому бы этим фейки понадобились, если бы Россия, действительно напала?
Весёлый Роджер
Брехня!!! Сэмэн Сэмэнченко тому пример - живёхенький, ну трохи раненый у дупу, а ведь як Шмуля, МУДАК - МУДАКОМ!!! Настоящий справжний рагуль!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - ну задолбали менэ! Один меня в молдаван всё записывает, а другий, сразу у щирого xoxла, ну куды справжнему мокшаньцу податься! Придётся у буряты записаться! Пластырь у менэ е!
Весёлый Роджер
ИГБУНЧИК! Мэнэ гэта Гивнярная падла xoxлом обозвала! Так яж справжний москаль, а xoxoл, то мiй ридный брат з Буковины!
Весёлый Роджер
ОЙ Гивняр, таки ты меня за своего щирого та справжнего xoxла воспринял, що я до москалей убежал, а за неньку и нацистов, детей на Донбассе не убивал? Ну пипец, ну дякую тоби падла! ЭЙ мразь отвечай? А Не по адресу ты орал, тварь!