Україна піднялася у міжнародному рейтингу володіння англійською мовою: яке місце вона посідає
Обществоeducation.24tv.ua8 дней назад

Україна піднялася у міжнародному рейтингу володіння англійською мовою: яке місце вона посідає

Україна у 2020 році піднялася у світовому рейтингу володіння англійською мовою на п'ять пунктів та тепер у групі країн із середнім рівнем. Наразі вона займає 44 місце з 100 країн.

Хоча ще у 2019 році Україна займала 49 місце і знаходилася в групі країн з низьким рівнем володіння англійською мовою. Про це свідчать дані рейтингу EF EPI.

Наша держава опинилася на 44 місці між Афганістаном та Макао (особливий район Китаю). У звіті йдеться про те, що близько 63% дорослих українців володіє англійською мовою (жінки – 63%, чоловіки – 63,13%).

Цікаво, що у 2020 році разом з Україною в групі середнього рівня володіння англійською мовою такі країни: 

  • Італія (30 місце),
  • Іспанія (34),
  • Китай (38),
  • Білорусь (40),
  • Росія (41),
  • Грузія (47).

У цілому в групі середнього рівня 18 країн. Натомість Польща, Угорщина, Румунія та Словаччина вже знаходяться у групі високого рівня володіння англійською.

Як визначали ці рівні в країнах? У рейтингу всі країни розподілені за п'ятьма категоріями, залежно від рівня володіння англійською мовою, – від дуже високого до дуже низького. Так, високий рівень передбачає вільне читання текстів просунутого рівня та розуміння мови в телевізійних програмах.

У середньому рівні мова йде про ведення переговорів, розуміння текстів пісень, написання робочих електронних листів на знайомі теми. А вже у низькому – достатньо орієнтуватися в англомовних країнах як турист, підтримувати бесіду з колегами, розуміти нескладні електроні листи.

Англійська мова набирає все більшої популярності у сучасному світі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
А чё не шоколадное?
ай да новыны
Ну если васька стоянкин написал такую ахинею, значит так оно и есть! P.S. на фото совковые пенсы словно из журнала Крокодиль", но зачем флаги Украины нужно было выставлять? Выставили бы свои от крови красные совковые знамена! Продажные пенсы.
ничего удивительного
Уже два дня трут мои комментарии, эти местячковые кремляди! Так вот, все правильно эти два утырка обыкновенные пропагандоны, хотя очень возможно что это пишет один "админ" этой инфопомойки, там исходящие IP из одного пула. Эта инфопомойка одна сплошная кремлядская пропаганда, а эти псевдокомментаторы, обыкновенные кремлеботы, и эта дурочка "элэночка" тоже одна из них, только играет роль "ковтуна на первом Анале срашки", а тут играет роль тупого майданутого хохла, для так сказать контраста. Ну типа все "свидомые" тупые как эта "элэночка" старая и уродливая, а вот рюсяфилы это очень "умные" . Вот такая правда!
экспэрды доморощенные
Веник, на то ты и швабра, что тебе не понять!
е
А как же контрабас западян.. Они ж так трудятся, так трудятся...
е
Помни чужеземец тут хозяин украинец визжало свидомые стадо....
е
Весьмир с нами кричали свидомые... Вот и спали последние маски... Доить страну будут до последнего