Обществоiviche.com11 февр.

Україна посіла 45 місце в рейтингу найбільш інноваційних країн світу

nk_hauz/-mtga0djp3-zpfcdwdcn.jpg

У світовому рейтингу інноваційності країн Україна посіла 45 місце, обігнавши Індію, Туреччину та Росію. Про це повідомляється у графіці Visual Capitalist, що був підготовлений для звіту Всесвітньої організації інтелектуальної власності ООН (WIPO).

Для складання рейтингу розробники брали до уваги понад 80 критеріїв, щоб визначити інноваційність країни. Наприклад, враховували рівень освіти, проведення досліджень і розробок, доступ до венчурного капіталу і технічного виробництва тощо.

Найінноваційнішою країною стала Швейцарія, відразу за нею – Швеція, а на третьому місці – США. Вони перші як в загальному рейтингу країн, де враховувалися 131 країна, так і в рейтингу держав із високим рівнем доходу.

Швейцарія також стала лідером щодо створення знань і взяла «срібло» в глобальній цінності бренду. Америка ще відзначилася першістю у сфері розваг і ЗМІ, а також витрат на комп’ютерне програмне забезпечення та дозволів на інтелектуальну власність.

Україну поставили на 45 місце. Після неї Румунія і Росія. А ось Україну обійшли Таїланд і Греція. Хоча в підгрупі країн з низьким рівнем середнього доходу Україна посіла друге місце. На першому ж місті виявився В’єтнам, а на третьому – Індія.

«В’єтнам, Україна, Філіппіни та Індія виділяються як країни з рівнем доходу нижче середнього, які отримують набагато більше продукції за свої ресурси. Їх рівні інновацій все ще вище, ніж в країнах з високим доходом і багатою на нафту економікою Кувейту, Катару, Саудівської Аравії», – повідомляють у звіті WIPO.

Також там зазначають, що хоч до уваги і брали рівень доходів у країні, але він має не сильний вплив на якому місці опиниться країна в рейтингу. Там наголошують, що інноваційні можливості не залежать виключно від рівня капіталу. Сукупність інших факторів може відіграти важливішу роль.

«Рейтинг показує, що витрати не завжди рівні результатам, і що інноваційні успіхи можуть бути досягнуті навіть при помірних рівнях потоку капіталу», – пишуть у звіті.

💬 Последние комментарии
Если Ви Откажитэсь, Они Вас 3арэжут
Столтенберг заявил, что его НАТО уже не будет участвовать в ИЗНАСИЛОВАНИИ Украины ... или Просто 3ассал. Петров и Боширов могут лишить мечты о славной отставке к лету и ещё обещанного тёплого места - управляющего банком в родной Швеции. Какая боль...
обналичь Вовину тысячу $ долярами
п.с. сотни тысяч нигеров из города-призрака Детройта, гангстерского Чикаго, а так же коренное население Аменрики (индейские племена) именно так и живут - годами и поколениями получая выплаты от госкорпораций и правительства... Думай - ТЕ !!!
Да здраствует наш СУД ! Самый Щирый суд в мире
если Америка откажется от нападения на Россию - то Украина может подать коллективный судебный иск против США и заработать МИЛЛИАРДЫ ДОЛЛАРОВ !!! коллективный судебный иск от сотен тысяч/миллионов пострадавших от руководства коррумпированных чиновников и олигархов из госКорпораций - это самый вкусный пирог для сотен тысяч безработный юристов а так же для миллионов обманутых граждан, не-граждан и проство "мёртвых душ" , тех самых что голосовали на выборах президента Байдена ... ( Джон Гришем "Афера" )
Микола Вересень
1. ОК. 2. ОК. 3. ОК. 4. ОК. 5. NO. 6. ОК.
Референдум
1. Любите ли вы деньги больше чем Ахметова, Суркиса и украинский футбол? 2. Согласны ли вы грабить награбленное? 3. Насрать ли вам на украинское государство? 4. Насрать ли вам на украинскую власть? 5. Считаете ли вы себе русским? 6. Вы совсем не любите Суркиса?
Весёлый Роджер
Я одного не понимаю, а шо не оруть - "Овощь созрел!" Чаму не по форме одеты - не у кружевных як у Шмули труселях? И никто не скакал? А ... ну да понимаю ... - Хoxлу не платють, xoxoл - Не скачет!
Весёлый Роджер
Какой ты Шмуля на фуй житель Украины, если не можешь правильно написать слово - ПИДСРАЧНИК! Тот НеЕлен спецом ошибся, а ты МУДАК повторил! Здорово он тебя пидловил! Давай спивати Шмуля, влада меняется.... "Як я сиду на пидсрачник, та як зроблю писню, Щобы зараз уси рагули на гилях повисли!(С)"