Україна посіла 45 місце в рейтингу найбільш інноваційних країн світу
Обществоiviche.com11 февраля 2021

Україна посіла 45 місце в рейтингу найбільш інноваційних країн світу

У світовому рейтингу інноваційності країн Україна посіла 45 місце, обігнавши Індію, Туреччину та Росію. Про це повідомляється у графіці Visual Capitalist, що був підготовлений для звіту Всесвітньої організації інтелектуальної власності ООН (WIPO).

Для складання рейтингу розробники брали до уваги понад 80 критеріїв, щоб визначити інноваційність країни. Наприклад, враховували рівень освіти, проведення досліджень і розробок, доступ до венчурного капіталу і технічного виробництва тощо.

Найінноваційнішою країною стала Швейцарія, відразу за нею – Швеція, а на третьому місці – США. Вони перші як в загальному рейтингу країн, де враховувалися 131 країна, так і в рейтингу держав із високим рівнем доходу.

Швейцарія також стала лідером щодо створення знань і взяла «срібло» в глобальній цінності бренду. Америка ще відзначилася першістю у сфері розваг і ЗМІ, а також витрат на комп’ютерне програмне забезпечення та дозволів на інтелектуальну власність.

Україну поставили на 45 місце. Після неї Румунія і Росія. А ось Україну обійшли Таїланд і Греція. Хоча в підгрупі країн з низьким рівнем середнього доходу Україна посіла друге місце. На першому ж місті виявився В’єтнам, а на третьому – Індія.

«В’єтнам, Україна, Філіппіни та Індія виділяються як країни з рівнем доходу нижче середнього, які отримують набагато більше продукції за свої ресурси. Їх рівні інновацій все ще вище, ніж в країнах з високим доходом і багатою на нафту економікою Кувейту, Катару, Саудівської Аравії», – повідомляють у звіті WIPO.

Також там зазначають, що хоч до уваги і брали рівень доходів у країні, але він має не сильний вплив на якому місці опиниться країна в рейтингу. Там наголошують, що інноваційні можливості не залежать виключно від рівня капіталу. Сукупність інших факторів може відіграти важливішу роль.

«Рейтинг показує, що витрати не завжди рівні результатам, і що інноваційні успіхи можуть бути досягнуті навіть при помірних рівнях потоку капіталу», – пишуть у звіті.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Посмотрим, не вырастут ли обезьяньи хвосты у провакцинированных и не родятся обезьянки.
Ями Ешав
И "антисемит" - это не фраза, а слово. У этого слова есть смысл. И если ты думаешь, что ты один такой антисемит, то ты ты ошибаешься. Вас много. Очень много.
Дикий Укр
сколько людей - столько же и мнений. А протоиерей - тоже всего лишь человек. Где гарантия, что его устами говорит истина, Христос?!
Ями Ешав
Так все срали. Но хорошо посрет тот, кто посрет последним.
Гость
мне срать, кем он был "антисемитом". Он был частью истории Российской Империи, а потом СССР (в числе Украина и Россия). Я срал на фразу "антисемит".
Гость
Аваков разговаривал на русском языке, всем известно. Че не нельзя отдавать русский язык России? Он что ль придурок?
Гость
Турчинов врет, он "сдал" Крым, а потом обвинили в аннексии. Он знает, что было на самом деле, но при том, что он врал при всех людях. Я не верю его слова кровавого пастора.