Україна зніме візові обмеження на в'їзд іноземців
Обществоua.news20 июня 2020

Україна зніме візові обмеження на в'їзд іноземців

Україна спростить процедуру в’їзду для іноземців. Лібералізація торкнеться плати за візи і їх видачі.

Про це в ефірі «Україна 24» повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, пише РБК-Україна. Він розповів, що відповідне доручення Зеленський дав главі МЗС Кулебі під час робочої поїздки в Хмельницьку область, і той повинен виконати його найближчим часом. «Я думаю, що за тиждень-два вона вже буде – лібералізація візового режиму. Ну це неможливо, коли віза в Україну коштує 80 доларів, а її робити 30 днів. Слухайте, ну ніхто сюди поїде за такі гроші і такий термін отримання візи», – вказав Тимошенко. За його словами, замість традиційної візи планується впровадити електронну візу або візу по прибуттю.

Раніше Зеленський назвав країни, для яких пропонує скасувати візи.

Кабінет міністрів розробив план порятунку української туристичної галузі. Уряд вирішив скасувати низку податків на операції з надання туристичних послуг, скасувати туристичний збір до кінця поточного року, а також впровадити податкові пільги на сплату оренди та землю державної і комунальної власності.

Керівник Київського публічного агентства комунікацій/PR Інна Ковальчук вважає, що Кабміну слід вжити комплекс заходів для порятунку туристичної галузі на період карантину та після нього. Одними з головних у цьому документі мають стати виплата компаніям компенсацій і тимчасове звільнення від сплати податків.

Директор Інституту менеджменту та стратегій Богдан Долінце зазначив, що відновлення українського туризму, напряму залежить від послаблення карантинних заходів і зниження кількості інфікованих коронавірусом у найбільш популярних для поїздок регіонах і країнах світу.

Виконавча директорка Асоціації Гостинності Анна Романова переконана, що після відновлення транспортного сполучення і відкриття кордонів, туристичні поїздки відновляться, але відпочинок буде інакшим, ніж у докарантинний період.

Туристичний сектор Європейського союзу через пандемію коронавірусу, втрачає 1 мільярд євро щомісяця. Міністри туризму країн ЄС домовилися створити єдиний документ з умовною назвою «COVID-паспорт», що буде виконувати функцію сертифіката безпеки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
В данном случае не просто нетрезвое вождение, а убийство 4-х человек. Так что убийца подсуден. Ну, а там ещё посмотреть: -а судьи кто? И вообще уменьшение численности населения в Краине приветствуется.
Весёлый Роджер
«Елена -12 июля 2020- ….колонией … США не так уж и плохо быть,…» «А пыдарасом лучше, ты бы пыдаром пийшов - пусть тоби научат, Вот снимаешь ты порты и разводишь ноги, Эй, вельможные паны не стойте на дороге! Примечайте вы меня, але не прекрасна, У кружевных я труселях – вот и эвросчастье! (С)»
ЭТО НУЖНО ГЕРМАНИИ
ГЕРМАНИИ НУЖНО СНАЧАЛА НАУЧИТЬСЯ ОТНОШЕНИЯ НЕ ПОРТИТЬ! И НАУЧИТЬСЯ ПРИНИМАТЬ САМОСТОЯТЕЛЬНО СПРАВЕДЛИВЫЕ РЕШЕНИЯ, А НЕ ДЕЙСТВОВАТЬ ПО ПРИКАЗАМ США И МЕЛКОБРИТАНИИ. уКРАИНА УБИВАЕТ МИРНЫХ ЖИТЕЛЕЙ ДОНБАССА, А ГЕРМАНИЯ С ЕС уКРАИНЕ АППЛОДИРУЮТ!!!
ЭТО НУЖНО ГЕРМАНИИ
ГЕРМАНИИ НУЖНО СНАЧАЛА НАУЧИТЬСЯ ОТНОШЕНИЯ НЕ ПОРТИТЬ! И НАУЧИТЬСЯ ПРИНИМАТЬ САМОСТОЯТЕЛЬНО СПРАВЕДЛИВЫЕ РЕШЕНИЯ, А НЕ ДЕЙСТВОВАТЬ ПО ПРИКАЗАМ США И МЕЛКОБРИТАНИИ. уКРАИНА УБИВАЕТ МИРНЫХ ЖИТЕЛЕЙ ДОНБАССА, А ГЕРМАНИЯ С ЕС уКРАИНЕ АППЛОДИРУЮТ!!!
ЭТО НУЖНО ГЕРМАНИИ
ГЕРМАНИИ НУЖНО СНАЧАЛА НАУЧИТЬСЯ ОТНОШЕНИЯ НЕ ПОРТИТЬ! И НАУЧИТЬСЯ ПРИНИМАТЬ САМОСТОЯТЕЛЬНО СПРАВЕДЛИВЫЕ РЕШЕНИЯ, А НЕ ДЕЙСТВОВАТЬ ПО ПРИКАЗАМ США И МЕЛКОБРИТАНИИ. уКРАИНА УБИВАЕТ МИРНЫХ ЖИТЕЛЕЙ ДОНБАССА, А ГЕРМАНИЯ С ЕС ИМ АППЛОДИРУЮТ!!!
Елена
Постоянно сыто пьяно, постоянно пьем чинзано,держим в банко миллионо и плеванто на законо,роджер константы имеет постоянство,ты дурень, добавить нечего,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
Совершенно верно. Это же все документы на землю, что у людей имеются, теперь недействительны. В лучшем случае - их надо обновить. А вот что это будет стоить людям и как выполняться - большой и очень хороший вопрос. Особенно учитывая, что к населению относятся как к надоевшему быдлу, чтоб его и вовсе не было.