Обществоshotam.infoApr 6

Українка вперше пройшла відбір на курс бійців спецпризначення

Уперше за п’ять років жінка-військовослужбовець змогла подолати виснажливий двотижневий відбір кваліфікаційного курсу Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це пише у фейсбуці Навчально-тренувальний центр.

Зазначається, що зЗ 2016 року були спроби кандидаток із середовища спеціального призначення і великої армії пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій ЗС України.

nk_hauz/-mxb0pwanqpf4rtvobrs.jpg

Незалежно від статі, щоб досягти цієї мети, курсант повинен знайти в собі сили і з’єднати цілком дух, інтелект і фізичну вправність.

Відзначається, що цей приклад жіночої нескореності остаточно затвердив рівні можливості для тих, хто готовий опанувати всі стихії.

nk_hauz/-mxb0pwldpvxfu1nghw4.jpg
💬 Последние комментарии
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!
Каменяр
Росія розірвала добросусідські відносини, і за "правом старшого брата" ВЧИНИЛА ЗБРОЙНИЙ НАПАД і ПОГРАБУВАЛА український народ, ув'язнила тисячі людей в Криму та на Донбасі, тисячі людей покалічила фізично і духовно. І це не тільки в Криму, але і в Росії і на Донбасі.