Обществоwww.ukrinform.ua16 окт.

Українська армія цьогоріч поповнилася майже на 10 тисяч осіб - секретар РНБО

nk_hauz/E2yhBVO7R.jpeg

Лави Збройних Сил України з 1 січня цього року збільшилися на 9850 осіб.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера», передає Укрінформ.

«У нас на сьогоднішній день додатково в армії 9850 осіб з 1 січня», - зазначив він.

Данілов нагадав, що згідно із законодавством загальна чисельність Збройних Сил України становить 250 тис. осіб.

Як повідомлялося, 14 жовтня Президент Володимир Зеленський підписав указ «Про деякі заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни», яким доручив Кабінету Міністрів невідкладно вжити заходів для виплати в повному обсязі належного грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил, а також їх одноразового преміювання з нагоди Дня захисників і захисниць України.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?