Українська біржа благодійності запустила фандрайзингову online-платформу для соціальних та благодійних проєктів
Обществоnv.ua16 августа 2020

Українська біржа благодійності запустила фандрайзингову online-платформу для соціальних та благодійних проєктів

Українська біржа благодійності запустила сайт dobro.ua — фандрайзингову платформу, що залучає кошти на благодійні та соціальні проєкти.

Зазначається, що тепер кожен користувач може запустити власний збір коштів на будь-який з проєктів.

Додатково запустилася низка сервісів, які мають покращити взаємодію учасників процесу: благодійних організацій, бізнесу, донорів та отримувачів допомоги. На сайті можна відслідковувати хід збору коштів на соціальні проєкти у різних галузях: від медицини до підтримки ініціатив місцевих громад.

«ubb.org.ua стала dobro.ua з новим неймінгом, логотипом та дизайном сайту. Все для того, щоб мотивувати українців приєднуватися до благодійних ініціатив та підтримувати лише перевірені фонди та організації», — йдеться у повідомленні.

Як повідомили автори проєкту, місія бренду — формування проактивного, сильного українського суспільства.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..