Обществоstyknews.info28 янв.

Українська молодь перекваліфіковується на робітничі професії

Український ринок праці переповнений вакансіями робітничих професій. У ціні кухарі, будівельники та інші робочі.

Черкащанка Ірина Жук найближчі півроку проведе за партою – освоюватиме основи кулінарії. Дівчина здобула освіту соціального педагога – психолога. Однак, кілька років пошуки роботи за фахом результатів не дали. Тож вона вирішила перекваліфікуватись. Для таких як Ірина, в Україні діє програма перекваліфікації. Роботодавець подає заявку до Центру зайнятості про наявну вакансію. Її пропонують охочим. Потім за гроші "Фонду соціального страхування на випадок безробіття" люди опановують потрібну професію. Скористався програмою перекваліфікації і Олег Жалдак. Уже 2 місяці кухар за освітою працює водієм тролейбуса.

Минулоріч на Черкащині роботодавці оголосили понад 36 тисяч вакансій. З них дві третини –робітничі. Натомість юристам, економістам, фінансистам знайти роботу найважче. Кожен роботодавець старається шукати робітника, який володіє суміжними професіями. Навіть той секретар, то він повинен бути не тільки секретарем а й діловодом, а можливо й бухгалтером. Щоб зменшити рівень безробіття серед молоді, фахівці радять обирати професії, які не лише популярні, а насамперед затребувані на ринку праці.

Джерело: 24 Канал

💬 Последние комментарии
Елена
Новая космическая держава в мире появляется, вместе с аграрной это сила, Земля в иллюстраторе,Земля в иллюстраторе видна,как сын грустит о матери,а Роджер в это время на Мальте под мостом захлёбывается кое чем от зависти и злости, слюной захлёбывается,слюной .
Бремя белого человека
Индейцы требуют от чилийского правительства вернуть им их землю. Получается что правительство украло землю у мапуче и не знает теперь что с ней делать.
Масик
А я всегда думал, что это эстооонцы тормознутые... Посмотрим, через сколько до тупых дойдёт.
Ку
Аргументов нет. Поэтому США - полное говно! Соси у Бидона!
дедовщина Батькивщины
Расстрелявший сослуживцев солдат - оказался матросом... из Одессы 😁 из за хронической нищеты и недоедания в Нац-гвардии Украины - солдаты и матросы вынуждены подрабатывать ночными сторожами на Южмаше...
Манижа
Вот за этого парня и нужно голосовать! Если он попадет в парламент, то и там быстро наведет порядок.
Мухомор Каддафи
Срочник? Вот и вся причина. Срочник расстрелял профессиональных военных. Он оказался сильней. Значит за ним правда. Это военный нового типа. Такие побеждают. Побеждают во все времена.