Обществоwww.ukrinform.uaJun 13

Українські міста об’єднаються для популяризування внутрішнього туризму

nk_hauz/-m9chteitx3txnvt8kx7.jpg

Кам’янець-Подільський ініціював туристичний проєкт, який стане складником національної програми Держагентства розвитку туризму «Мандруй Україною». Ініціатива має об’єднати міста й туристів, щоб спонукати на подорожі рідною країною.

Про це повідомив заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук, інформує портал «Є».

«Ми ще в травні розуміли, що у зв’язку з карантинними обмеженнями туристичні потоки не зупиняться, але будуть діяти більше в межах України. І для нас як туристичного міста це дуже вдалий момент заявити про себе ще більше і гучніше. Але ми також розуміли, що ні фінансів, ні часу для промокампанії після послаблень карантину в нас не буде. Тому ми розробили і направили листи до міст-партнерів, які цікаві для туристів, щоб об’єднати наші зусилля – популяризувати одне одного на своїх ресурсах: сайтах, соцмережах, серед туристичних операторів», – зазначив Савчук.

За його словами, більшість міст, яким запропонували співпрацю, погодилися брати участь у проєкті. Свою згоду вже дали Харків, Суми, Полтава, Ужгород, Луцьк, Умань, Дрогобич, Бердичів, Тульчин, Запоріжжя, Дніпро, Одеса і ще очікують відповіді від інших міст.

«У міських радах є свої сайти, сторінки у соціальних мережах, інформаційні канали у різних месенжерах і ми будемо розміщувати там проморолики про міста-партнери, афіші подій. Також заохочуємо і гостей, і жителів міста популяризувати туристичні локації і цікавинки, описувати про все, що цікавого відбувається в містах. Щотижня також будемо розміщувати інформацію про те, що буде відбуватися в різних регіонах – фестивалі, свята, масштабні дійства. Щоб кожен міг собі обрати те, що йому цікаве у різних містах, і спланувати поїздки на вихідні чи у відпустку», – пояснив посадовець.

Щоб гості та жителі Кам’янець-Подільського активно фотографувалися і публікували свої світлини та цікаві пости у соціальних мережах із хештегом #МандруйУкраїною серед усіх будуть проводитися розіграші сертифікатів на різні відпочинкові атракції, квитки на відвідування музеїв, подорожі на повітряних кулях чи БРДМі та інші бонуси.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!