Обществоiviche.comSep 28

Український архів стане одним із найбільших в Європі

В Архіві національної пам’яті планують розмістити близько 4 млн справ із сховищ правоохоронних органів

nk_hauz/eRDuy8N7g.jpeg

Кабінет Міністрів виділив 34 млн грн на реконструкцію будівлі галузевого архіву Українського інституту національної пам`яті. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

Як зазначили у відомстві, архів Інституту національної пам`яті був створений у червні 2019 року. Його завдання – зберегти архівні документи репресивних органів та забезпечити право на доступ до цієї інформації для всіх охочих. Такі інституції, в яких зібрані докази злочинів комуністичного тоталітарного режиму, вже давно створені у розвинених європейських країнах, які свого часу також будували «комуністичне майбутнє». Зокрема, в Німеччині, Литві, Чехії, Польщі, Угорщині.

Український архів отримав у Києві будівлю в 11 тис. кв. метрів на вулиці Пухівській, 7 у червні 2019 року від Національного банку України. Це приміщення потребує реконструкції. Відповідний проєкт Архів презентував у липні цього року. Серед іншого ним передбачені Open space, лабораторії для оцифрування та сучасні архівосховища.

Планується, що у майбутньому в Архіві національної пам’яті має бути зосереджено близько 4 млн справ із сховищ правоохоронних органів, і це буде найбільший архів не лише на території України, а й серед аналогічних архівів країн Центральної та Східної Європи.

💬 Последние комментарии
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...
Гость
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота.