Обществоparlament.uaOct 7

Український паспорт посів 11-ту позицію у світі за кількістю країн, куди можна потрапити без візи

nk_hauz/-mj0b4nznccfnaiojbzp.jpg

Українці можуть без візи потрапити в 70 країн світу, а ще в 41 країні можуть отримати візу після прибуття. При цьому для поїздок в 87 країн потрібно оформляти візу заздалегідь.

Український паспорт посів 11-ту позицію у світі за кількістю країн, куди дає можливість потрапити без візи. Про це свідчить рейтинг Global Passport Power Rank 2020, опублікований у вівторок, 6 жовтня, як повідомляє Корреспондент.net.

Відзначимо, що перше місце в рейтингу займає паспорт Нової Зеландії. Без віз його власники можуть відвідати 86 країн, візу після прибуття їм видадуть в 43 країнах.

Перша десятка рейтингу виглядає так:

  1. Нова Зеландія
  2. Німеччина, Австрія, Люксембург, Швейцарія, Ірландія, Японія, Південна Корея, Австралія
  3. Швеція, Бельгія, Франція, Фінляндія, Італія, Іспанія
  4. Нідерланди, Данія, Португалія, Литва, Норвегія, Ісландія, Велика Британія, Канада
  5. Мальта, Словенія, Латвія
  6. Чехія, Естонія, Греція, Польща, Угорщина, Ліхтенштейн
  7. Словаччина
  8. Кіпр, Хорватія, Монако
  9. Румунія, Болгарія
  10. Сан-Марино, Андорра, Уругвай

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України змінив порядок використання електронних відображень внутрішнього та закордонного паспортів у мобільному застосунку "Дія". Відтепер паспорти будуть показувати інформацію про зареєстроване місце проживання громадянина. Також електронні паспорти міститимуть інформацію про дату реєстрації місця проживання та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

💬 Последние комментарии
е
...покупать бензин для своих газовых баллонов????!!!!!...Елена это точно твои братья по разуму...
е
рассказать КАКАЯ ты использованная прокладка? это тут все давно поняли, но ты ж тупая и до тебя ЭТО не доходит...
Елена
Не надо видеть человека, достаточно его слушать и слышать,и в отличие от вас я давно поняла какой это презерватив,что это за существо.
Американская Америка против Американского «Газпрома»
«Газпром» - это Совместное Российско-Американское предприятие, созданное в 1996 году... Кинокомпании «Газпрома» (например Централ партнершип) являются официальными представителями МНОГИХ Голливудских кинокомпаий и дистрибюторами их продукции в странах СНГ
е
то КАК ты служишь американцам, разваливая и продавая ВСЕ что создано не тобой только ленивый не видит...
Елена
Служишь им верой и правдой,тем прихватизаторам,аж рубашку свою шёлковую на груди рвешь защищая их скарбы,чтоб голота и босота ,как ты думаешь не отобрала,не голота и босота должна это сделать,а государство,всю добывающую отрасль и в большинстве случаев стратегические отрасли,в крайнем случае установить жёсткий контроль и прогрессивный налог, всё равно из страны гроши уходят,но и тебе копеечку платят,за труды твои ,церберские, хорошо тебе устроился,как надсмотрщик в рабовладельческом строе, примерно такой же.
Гость
Ленка засунь себе в очко вязанку чесноку и утешься ! Хеллоуин скоро , ты амеровская хуесоска привыкай к праздникам . Чеснока на окружной нет ….