Українську армію скоротять на 40 тисяч
Обществоukrrain.com12 июня 2020

Українську армію скоротять на 40 тисяч

Міністр оборони підтвердив інформацію про скорочення ЗС України на декілька десятків тисяч осіб, проте обіцяють нікого не звільняти – заповнятимуть вакантні посади, яких вдосталь.

Про це повідомив генерал-лейтенант Забродський, екскомандувач Десантно-штурмових військ, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

«По-перше: пан міністр підтвердив, що заходи із модною назвою «оптимізація», а саме скорочення, саме так, плануються. По-друге: заходи плануються і будуть проводитись обережно і виважено. І по-третє: враховуючи велике значення саме людського фактору, Міністерством оборони України не планується скорочення невакантних посад», – розповів Забродський про засідання комітету.

Водночас, за інформацією генерала, вже заплановано скорочення чисельності Сухопутних військ більш ніж на десять тисяч чоловік, Повітряних Сил, Морської піхоти та Десантно-штурмових військ (ДШВ) – по декілька тисяч осіб. Загалом близько сорока тисяч посад.

Зокрема, ідеться про скорочення декількох ескадрилій тактичної авіації, розвідувальних, артилерійських і танкових підрозділів у ДШВ і Морській піхоті.

Забродський наголосив, що існуючі структури бойових частин і підрозділів запроваджені у відповідь на виклики часу, які постали перед ЗСУ протягом останніх шести років.

За інформацією Міноборони, реальна чисельність військовослужбовців у ЗСУ складає 193 880 осіб. Яка штатна чисельність ЗСУ, наразі невідомо, неофіційно називають цифру понад 300 тисяч.

Написать комментарий