УКРАЇНЦІ АКТИВНО ШУКАЮТЬ ПІДРОБІТОК: ЯКУ РОБОТУ ПРОПОНУЮТЬ РОБОТОДАВЦІ
Обществоtsn.ua10 дней назад

УКРАЇНЦІ АКТИВНО ШУКАЮТЬ ПІДРОБІТОК: ЯКУ РОБОТУ ПРОПОНУЮТЬ РОБОТОДАВЦІ

Літо - це сезон для підробітку. Щороку в цю пору попит на тимчасовий заробіток зростає майже вдвічі. Найактивніше шукає таку роботу молодь.

Що ж найпопулярніше серед пошукачів і як не натрапити на шахраїв на ринку праці — у Сніданку з 1+1. 

Тимчасовий заробіток зараз користується попитом. До слова, лише варіант роздачі листівок у червні шукали майже у шість разів активніше, ніж у травні. Популярність зросла на 466%. А от роботодавцям зараз найбільш потрібні офіс-менеджери та адміністратори. Найбільше вакансій з'явилося в роздрібній торгівлі, фінансовому секторі, у сфері послуг – це й салони краси, ремонт одягу та взуття, таксі, у туристичних компаніях і фітнес-центрах.

Загалом влітку кількість вакансій збільшилася на половину порівняно з карантинною весною. "У деяких професійних сферах вона сягала навіть сто відсотків. Позитивна динаміка є практично в усіх сфера”, - каже експертка з ринку праці Юлія Дрожжина.

Пропозицій для тимчасового працевлаштування чи роботи віддалено стало більше на чверть. Роботодавці готові платити готові від восьми тисяч гривень у місяць.

Утім, треба бути пильним, бо недобросовісні роботодавці можуть ошукати. Щоб не натрапити на шахраїв із працевлаштування обов'язково фіксуйте умови роботи в письмовому вигляді. Крім того, не погоджуйтеся на роботу:

якщо умови мають підозрілий вигляд або вам пропонують занадто вигідну угоду

яка може бути ризикованою для вашого здоров'я

якщо просять передоплати або трудові внески.

У жодному разі не можна передавати пін-код, термін дії картки та CVV2-код. Адже для переказу зарплати на картку потрібен тільки її номер.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))